Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy tęsknisz za czasami, gdy większość filmów trwała 90 minu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
03-11-2024 09:52casse (-3 punktów)Czy tęsknisz za czasami, gdy większość filmów trwała 90 minu
Obecnie wydaje mi się, że większość filmów trwa ponad 2 godziny i większość wydaje mi się bezpodstawna. Z pewnością sprawia to, że oglądanie długiego filmu staje się dla mnie większym wyzwaniem, ale także wynika z mojego doświadczenia, gdy nie jest to uzasadnione i konieczne dla historii.

Czy uważasz, że 90-minutowy odcinek, zwykle oglądany w filmach, zanim streaming stał się popularny, był lepszy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

devrasan1 (3 punktów)
>Obecnie wydaje mi się, że większość filmów trwa ponad 2 godziny i większość wydaje mi się
>bezpodstawna. Z pewnością sprawia to, że oglądanie długiego filmu staje się dla mnie większym
>wyzwaniem, ale także wynika z mojego doświadczenia, gdy nie jest to uzasadnione i konieczne dla
>historii. 9apps.ooo/
>Czy uważasz, że 90-minutowy odcinek, zwykle oglądany w filmach, zanim streaming stał się popularny,
>był lepszy?

I got this,...
RichardKous (11 punktów)
Страница предоставляет онлайн-услуги семейной психологии, в частности для людей в Польше. Эти услуги доступны посредством видеоконсультаций, что делает их удобными для тех, кто находится в разных местах. Платформа обеспечивает конфиденциальность и гибкость, предлагая помощь парам и семьям, сталкивающимся с различными проблемами, такими как разрешение конфликтов, улучшение коммуникации и управление кризисами. Опытные специалисты, сертифицированные в области консультирования и психотерапии, оказывают индивидуальную поддержку для решения проблем и укрепления семейной гармонии. Вы можете легко записаться на онлайн-консультации через веб-сайт платформы. Для получения более подробной информации посетите веб-сайт cемейный психолог онлайн в Польше www.online(*)ces/semejnyj-psiholog-onlajn/.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365