Racjonalista - Strona głównaDo treści
niebieskookie państwo

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
06-04-2025 11:29okragly (21676 punktów)niebieskookie państwo
w raju wszyscy mieliśmy brązowe oczy, ale 8 000 lat temu, na terenie dzisiejszej Ukrainy u jednej osoby doszło do mutacji która to zmieniła.

bo wszyscy niebieskoocy to jedna rodzina www.youtube.com/watch?v=NeE9xSJKZGI

wszyscy niebieskoocy jesteśmy jedną rodziną, narodem wybranym, powinniśmy wrócić do korzeni, do raju który mieścił się na terenie dzisiejszej Ukrainy, a że teraz tam zawierucha, możemy to wykorzystać i ją wyrwać, po czym urządzić raj utracony, dali nam przykład Żydzi jak zwyciężać mamy, wyrywając Arabom teren Palestyny, dzisiejszego Izraela

naszym godłem będzie oko, niebieskie
a hymnem www.youtube.com/watch?v=whei_Xu-Q8w
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6808 punktów)
>jesteśmy jedną rodziną, narodem wybranym,

Wybranym przez kogo?
okragly (21676 punktów)
>>jesteśmy jedną rodziną, narodem wybranym,
>Wybranym przez kogo?
przez oko Boga.



"Wszechwidzące Oko" lub "Oko Opatrzności", używane od wygnania z raju, aby podkreślić wszechwiedzę i wszechobecność Boga oraz Jego potężny, chroniący i strzegący charakter

Oko otoczone trójkątem jest wyraźnym symbolem chrześcijańskiej Trójcy Świętej.


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
panTeista (6808 punktów)
>>>jesteśmy jedną rodziną, narodem wybranym,
>>Wybranym przez kogo?
>przez oko Boga.

Nie wiedziałem że jesteś wierzącym chrześcijaninem.
Czysta fizyka i determinizm nie rządzą?
okragly (21676 punktów)
>>>>jesteśmy jedną rodziną, narodem wybranym,
>>>Wybranym przez kogo?
>>przez oko Boga.
>Nie wiedziałem że jesteś wierzącym chrześcijaninem.
to był taki żart, bo Żydzi wywodzą się od Mojżesza, tak i my, niebieskoocy wywodzimy się od posłańca boskiego, jednego nas wszystkich przodka i to jest udowodnione fizycznie i to MY jesteśmy narodem wybranym, tylko ktoś musi nas zjednoczyć

NIEBIESKOOCY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZMY SIĘ, a łatwo się odnajdziemy, po oczach a nie po braku napletka, będziemy rządzić światem

wierzę w raj , a tam zamiast "Jezusa Chrystusa na krzyżu" była ta baba


to był prawdziwy bóg, stwarzał nowe życie z niczego, karmił mleczkiem ptasim, opiekował się troskliwie, czyż nie tak wygląda bóg prawdziwy?

>Czysta fizyka i determinizm nie rządzą?
rządzą, jestem determinowany przez środowisko, teraz np przez Ciebie, raju sam nie wymysliłem ale usłyszałem i uwierzyłem bo jestem racjonalny

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
07-04-2025 14:24 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>ta baba
>

Na mój zmysł estetyczny działa negatywnie- lubię szczupłe kobiety.
07-04-2025 14:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>ta baba
>>Na mój zmysł estetyczny działa negatywnie- lubię szczupłe kobiety.
w raju taki bóg wyglądał jak milion $, wtedy nie było tak łatwo dostępnego cukru, tłuszczu, mąki, czy innych węglowodanów


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
panTeista (6808 punktów)
>Na mój zmysł estetyczny działa negatywnie- lubię szczupłe kobiety.
>w raju taki bóg wyglądał jak milion $, wtedy nie było tak łatwo dostępnego cukru, tłuszczu, mąki, czy innych węglowodanów

Możemy wybrać i stosować dietę nisko węglowodanową. Ja z 81 kg zszedłem do 73 kg (172 cm wzrostu).
Wolę współczesne kobiety niż rajskie. Do mojego gustu przypadła np. Justyna Steczkowska
www.bing.c(*)2oxacpX0MOq085poCY8yswrndc56OQ
07-04-2025 18:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Na mój zmysł estetyczny działa negatywnie- lubię szczupłe kobiety.
>>w raju taki bóg wyglądał jak milion $, wtedy nie było tak łatwo dostępnego cukru, tłuszczu, mąki, czy innych węglowodanów
>Możemy wybrać i stosować dietę nisko węglowodanową. Ja z 81 kg zszedłem do 73 kg (172 cm wzrostu).
ja 106kg (od piwa ) przy 185 cm

>Wolę współczesne kobiety niż rajskie.
w raju aby mieć taką wagę trzeba było byc niesamowicie sprawnym i inteligentnym
tak jak dzisiaj byc Justyną Steczkowską (tu niema sprzeczności)


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365