Racjonalista - Strona głównaDo treści
vaginalia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-05-2024 14:33haish (2904 punktów)vaginalia
kobieta.wp(*)nich-kobiety-7032854778505920a

a co na to samce?
jakieś propozycje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>kobieta.wp(*)nich-kobiety-7032854778505920a
>a co na to samce?
powrót do źródła
w raju rzeźbili takie figurki pana świata, tak wyglądał Bóg



w przyrodzie, rządzą samice, dzięki temu jest rozwój
gdyby w przyrodzie rządzili samce byłby upadek

>jakieś propozycje?
jak się wyzwolą z patriarchalnego systemu, staną się demonami seksu, tego się bardzo boimy, nie damy rady

to jest naturalny sposób by kondycja psychofizyczna naszej wspólnoty znacząco się poprawiła

wielkim grzechem jest bycie libkiem, wtedy patrzymy; JA, MOJE, to oznacza śmierć ludzi i wspólnoty
patrzmy MY, NASZE, wtedy się odrodzimy, zyskamy moc tworzenia, wzrastania.

liberalizm to śmierc, nasz statek składający się z samych libków tonie

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
Wacław (1038 punktów)
>kobieta.wp(*)nich-kobiety-7032854778505920a
>a co na to samce?
>jakieś propozycje?

Penisalia? Ale to jakoś dziwnie brzmi. Poza tym, chyba o problemach łóżkowych należy rozmawiać ze swoją drugą połową, bo to w relacjach z ową połową leży problem. Jakoś nie widzę, żeby kumple mieli mi rozwiązywać łóżkowe problemy i poważnie rozmawiać o "swoich kochankach, o masturbacji, gadżetach erotycznych, o tym, co robili w łóżku i czy osiągają orgazm". Wiśnią na torcie jest finał:

"(...) wszystko, o czym mówimy, każde słowo, które tu padnie, opowiedziana historia, to, co sobie pokazujemy i co przynosimy, akcesoria, zdjęcia, filmy, książki - zostaje między nami. Żeby każda z was mogła czuć się bezpieczna".

To chyba tylko w filmach jak komedie romantyczne. Rozmowy w grupie ponad "ja +1" to przepis na katastrofę.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365