Z dziennika Adiego H.
Nieznany dialog:
-Adi, czemu to wszystko tak sie skonczyło? -Nie wiem, kiedys szedłem sobie tylko tak po prostu pasazem handlowym i zostałem okrzykniety Adim H. -Niezrozumiałe. -Wiesz, pewnych rzeczy nie da sie zapomniec, zwłaszcza, kiedy starasz sie byc dobry, ale... głos ludu... głosem... |