 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-09-2022 02:44 | Festenberger (211 punktów) | Głowice atomowe. | O czym moze myslec istota ludzka pozostawiona całkowicie sama sobie?
Niniejszym pojawia sie pytanie:
Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie planety zawarta pomiedzy rzekami Bug i Odra, Morzem Bałtyckim i pasmem gorskim zwanym Tatrami, z całym dobytkiem inwentarza - materialnym, roslinnym, zwierzecym i tzw. "ludzkim"?
Rozwazanie teoretyczne.
Odpowiedzi typu: "Obozy Zagłady były wyłacznie nazistowskie", beda uznawane za zabawne. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie planety zawarta pomiedzy >rzekami Bug i Odra, Morzem Bałtyckim tzw. "ludzkim"? >Rozwazanie teoretyczne.
Kolejny "ekspert" od łączenia głupoty z nienawiścią. Materiał ludzki pomiędzy Bugiem a Odrą sam się zamienił w proch i do tego nie był potrzebny żaden wybuch atomowy. Wystarczyła "demokracja" i to co spaja ludzi, tworząc naród z głową, rozsypało się na pojedyncze atomy. Wylazła polska głupota, którą komuniści próbowali "zamieść pod dywan".
|
|
3 na 3 | Wenancjusz (16441 punktów) | >O czym moze myslec istota ludzka pozostawiona całkowicie sama sobie? >Niniejszym pojawia sie pytanie: >Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie planety zawarta pomiedzy >rzekami Bug i Odra, Morzem Bałtyckim i pasmem gorskim zwanym Tatrami, z całym dobytkiem inwentarza - >materialnym, roslinnym, zwierzecym i tzw. "ludzkim"? >Rozwazanie teoretyczne. >Odpowiedzi typu: "Obozy Zagłady były wyłacznie nazistowskie", beda uznawane za zabawne.
To nie jest takie proste do przewidywań. Oczywiście skutki bezpośrednie, czyli wybuchu (fala uderzeniowa, temperatura), to nie wszystko. Resztę sobie wymyśl mając za przykład Czarnobyl. Promieniowanie twarde, skażenie wtórną promieniotwórczością oraz warunki atmosferyczne, które rozdmuchają pyły radioaktywne. Nie zamierzam Ci nic wyliczać, bo nie jestem żadnym fachowcem w tej dziedzinie, ale wystarczy odrobina wyobraźni i wtedy wszystko się wyjaśnia. Katastrofa w Czernobylu spowodowała wzrost promieniotwórczości atmosfery i była zauważalna nawet w Szwecji. To Szwecja była przyczyną alarmu, że dzieje się coś nienormalnego. Oczywiście wtedy kacapom nie udało się "zamieść pod dywan" największej katastrofy zabawy w fizykę atomową. Jak myślisz? Czy pięć bombek taktycznych na Polskę wystarczy? Powiedzmy Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Kraków i Wrocław wystarczy by skazić całą Polskę a może i Niemcy czy Czechy i Słowację? Pomysły diabelskie samobójcy. Nie wiem co masz na myśli, ale tylko kompletny idiota może takie coś wymyśleć. Przecież zdobytego terenu nie będzie mógł w oczywisty sposób eksploatować. Nie cywilizowani azjatyccy bandyci (Rosjanie) chyba są najgłupszymi ludźmi na świecie. Bezmyślni desperaci z Putinem i jego doradcami na czele. Przecież przy wielokrotnym "poczęstowaniu" taką bombką skupionego małego stosunkowo obszaru, będzie skażona nawet i w Rosja. Moskwy też nie będzie z powodu wtórnego skażenia zaludnić powtórnie. Łukaszenko swojej Białorusi nie będzie też miał. Ile lat po katastrofie Czarnobyl nie nadaje się do bezpiecznego zamieszkania? Putin naprawdę jest bez wyobraźni. Chce rządzić imperium na przekór zdrowemu rozsądkowi obszarem o powierzchni podobnej jak na Marsie lub Księżycu. Ale światu pokaże, że rządzi. Wszyscy będą się go bali. To jest niebezpieczny psychol nadający się do natychmiastowego dożywotniego zamknięcia i separacji od społeczeństwa. Tylko będzie za późno. Nawet jak go się zabije. Pozostawi po sobie innych psycholi z mrzonkami o imperium światowym. Lubiłem nawet Rosjan, bo byli inni jak Polacy, ale niestety przestałem. Tak naprawdę jest to zindoktrynowany, bezmyślny naród, co z tego wynika, że potrzebuje stale wroga, którego musi niszczyć, bo wtedy okaże się silnym. Tak zjechałem z tematu zasadniczego, ale automatycznie się wobec pogróżek kacapów jest prawdopodobne. To są bezmyślni ludzie nie przystający do cywilizacji łacińskiej. Temat raczej dla socjologów pełnej maści. To co? Pięć bombek wystarczy? Już byliśmy jako świat na krawędzi wojny atomowej. Przypomnę konflikt kubański awanturę wywołaną przez Chruszczowa. No cóż może kto inny lepiej to wytłumaczy?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
 | | Festenberger (211 punktów) | >>O czym moze myslec istota ludzka pozostawiona całkowicie sama sobie? >>Niniejszym pojawia sie pytanie: >>Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie planety zawarta pomiedzy >>rzekami Bug i Odra, Morzem Bałtyckim i pasmem gorskim zwanym Tatrami, z całym dobytkiem inwentarza - >>materialnym, roslinnym, zwierzecym i tzw. "ludzkim"? >>Rozwazanie teoretyczne. >>Odpowiedzi typu: "Obozy Zagłady były wyłacznie nazistowskie", beda uznawane za zabawne. >To nie jest takie proste do przewidywań. Oczywiście skutki bezpośrednie, czyli wybuchu (fala uderzeniowa, temperatura), to nie wszystko. Resztę sobie wymyśl mając za przykład Czarnobyl. Promieniowanie twarde, skażenie wtórną promieniotwórczością oraz warunki atmosferyczne, które rozdmuchają pyły radioaktywne. Nie zamierzam Ci nic wyliczać, bo nie jestem żadnym fachowcem w tej dziedzinie, ale wystarczy odrobina wyobraźni i wtedy wszystko się wyjaśnia. Katastrofa w Czernobylu spowodowała wzrost promieniotwórczości atmosfery i była zauważalna nawet w Szwecji. To Szwecja była przyczyną alarmu, że dzieje się coś nienormalnego. Oczywiście wtedy kacapom nie udało się "zamieść pod dywan" największej katastrofy zabawy w fizykę atomową. Jak myślisz? Czy pięć bombek taktycznych na Polskę wystarczy? Powiedzmy Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Kraków i Wrocław wystarczy by skazić całą Polskę a może i Niemcy czy Czechy i Słowację? Pomysły diabelskie samobójcy. Nie wiem co masz na myśli, ale tylko kompletny idiota może takie coś wymyśleć. Przecież zdobytego terenu nie będzie mógł w oczywisty sposób eksploatować. Nie cywilizowani azjatyccy bandyci (Rosjanie) chyba są najgłupszymi ludźmi na świecie. Bezmyślni desperaci z Putinem i jego doradcami na czele. Przecież przy wielokrotnym "poczęstowaniu" taką bombką skupionego małego stosunkowo obszaru, będzie skażona nawet i w Rosja. Moskwy też nie będzie z powodu wtórnego skażenia zaludnić powtórnie. Łukaszenko swojej Białorusi nie będzie też miał. Ile lat po katastrofie Czarnobyl nie nadaje się do bezpiecznego zamieszkania? Putin naprawdę jest bez wyobraźni. Chce rządzić imperium na przekór zdrowemu rozsądkowi obszarem o powierzchni podobnej jak na Marsie lub Księżycu. Ale światu pokaże, że rządzi. Wszyscy będą się go bali. To jest niebezpieczny psychol nadający się do natychmiastowego dożywotniego zamknięcia i separacji od społeczeństwa. Tylko będzie za późno. Nawet jak go się zabije. Pozostawi po sobie innych psycholi z mrzonkami o imperium światowym. Lubiłem nawet Rosjan, bo byli inni jak Polacy, ale niestety przestałem. Tak naprawdę jest to zindoktrynowany, bezmyślny naród, co z tego wynika, że potrzebuje stale wroga, którego musi niszczyć, bo wtedy okaże się silnym. >Tak zjechałem z tematu zasadniczego, ale automatycznie się wobec pogróżek kacapów jest prawdopodobne. To są bezmyślni ludzie nie przystający do cywilizacji łacińskiej. Temat raczej dla socjologów pełnej maści. To co? Pięć bombek wystarczy? Już byliśmy jako świat na krawędzi wojny atomowej. Przypomnę konflikt kubański awanturę wywołaną przez Chruszczowa. No cóż może kto inny lepiej to wytłumaczy? > Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. >
Czyli jedna na Lodz załatwiłaby sprawe, tak, zeby nie skazic niepotrzebnie niewinnych sasiadow?
|
|
1 na 1 | sztejkat (4743 punktów) | >Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie (...)
Nieskończoną ilość. Niwelacja to "wyrównywanie", a natura eksplozji jest subtelnie inna.
Pytanie o "ilość" jest także nieprawidłowo postawione. Głowice broni jądrowej charakteryzują się różną mocą, która wedle moich danych rozpościerała się w zakresie trzech rzędów wielkości z kawałkiem.
Tomasz Sztejka
|
|
 | | Festenberger (211 punktów) | >>Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie (...) >Nieskończoną ilość. Niwelacja to "wyrównywanie", a natura eksplozji jest subtelnie inna. >Pytanie o "ilość" jest także nieprawidłowo postawione. Głowice broni jądrowej charakteryzują się różną mocą, która wedle moich danych rozpościerała się w zakresie trzech rzędów wielkości z kawałkiem. > Tomasz Sztejka
Nikt nie lubi malkontentow.
|
|
|  | | szarley (54913 punktów) | >>>Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie (...) >>Nieskończoną ilość. Niwelacja to "wyrównywanie", a natura eksplozji jest subtelnie inna. >>Pytanie o "ilość" jest także nieprawidłowo postawione. Głowice broni jądrowej charakteryzują się różną mocą, która wedle moich danych rozpościerała się w zakresie trzech rzędów wielkości z kawałkiem. >Nikt nie lubi malkontentow. A niektórzy nie lubią argumentów
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | | Festenberger (211 punktów) | >>>>Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie (...) >>>Nieskończoną ilość. Niwelacja to "wyrównywanie", a natura eksplozji jest subtelnie inna. >>>Pytanie o "ilość" jest także nieprawidłowo postawione. Głowice broni jądrowej charakteryzują się różną mocą, która wedle moich danych rozpościerała się w zakresie trzech rzędów wielkości z kawałkiem. >>Nikt nie lubi malkontentow. >A niektórzy nie lubią argumentów > Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Zycie uczy, ze argument siły jest skuteczniejszy, a "pieprzenie o Szopenie" mozna miedzy bajki wlozyc. Pozdrawia niespełniony, niewykształcony duren.
|
|
| ArkadyDudzinski (1 punktów) | obecnie jest tyle głowic, że można zakończyć życie na ziemi parokrotnie.
|
|
 | | Tschosncovaty (211 punktów) | >obecnie jest tyle głowic, że można zakończyć życie na ziemi parokrotnie.
Wiec czemu z tego nie skorzystac? Kazdy bawi sie tak, jak potrafi...
|
|
|  | | Duch Prawdy (14790 punktów) | > >obecnie jest tyle głowic, że można zakończyć życie na ziemi parokrotnie.> Wiec czemu z tego nie skorzystac?  > Kazdy bawi sie tak, jak potrafi...Niektórzy czyimś kosztem.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|