 |
wybieramy okrutnych bogów Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-10-2022 15:09 | okragly (21676 punktów) | wybieramy okrutnych bogów | wybieramy okrutnych bogów, miliony bezrobotnych, bezdomnych, pracujacych za 3zl. Nasz buk niedlugo pośle nas, jego obroncow, na wojne, bedziemy umierac za liberalizm, za kulczyka (podatki placil w rajach) Wybieramy nie tych bogów, co trzeba, najpierw Rzym, najpóźniej w europie i u nas on najdłużej trwa. Dzisiaj wybralismy za boga dziecko kk, jp2, -usa -liberalizm, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- arcybiskupa balcerowicza, tuska- najglupsza z religi, ale my sa niedorozwojki, lykamy wszystko co nam wtykaja patoelity i usazyd, czym czlowiek bardziej wyksztaklcony tym wiecej nazarl sie tego swinstwa, dlatego hamy sa mądrzejsze (i glosują na PiS) nie są tak zatrute tym smieciowym żarciem (liberalizmem)
musimy się odtruć! post przestaniemy być naiwnymi libkami niedorozwojkami post wyrzućmy te śmieciowe żarcie, tvn, lisy, usa, hollywood, pudelki, gw, to wszystko śmieciowe żarcie
wymieramy od żarcia którym karmi nas usazyd | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > pracujacych za 3zl.Przed chwilą zamieszczono takie ogłoszenie. "praca" płatna 1000-2000$ ZA DZIEŃ. silentprof(*)ion-protective-agents-ukraine/"MIEJSCE PRACY: Ukraina (wymagana podróż krajowa) DATA ROZPOCZĘCIA: NATYCHMIAST WYPŁATY: 1000 - 2000 USD dziennie (1) + premia (2) Pracodawca jest korporacją z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, która poszukuje wielu agentów i zespołów zajmujących się wydobyciem/ochroną do prowadzenia w niepełnym wymiarze godzin, tajnych, operacji wydobywczych/ewakuacyjnych osób i rodzin na terenach wiejskich i dużych miastach Ukrainy. Zapraszamy zarówno agentów płci męskiej, jak i żeńskiej. W tej roli będą brani pod uwagę tylko kandydaci z dużym doświadczeniem, którzy posiadają co najmniej 5-letnie doświadczenie wojskowe w tym regionie Europy"
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > > pracujacych za 3zl.> Przed chwilą zamieszczono takie ogłoszenie. "praca" płatna 1000-2000$ ZA DZIEŃ.sam bym poszedł zabijać rosjan za pieniądze usażyda, przed zabiciem mojego brata, słowianina, wolal bym "ZA LIBERALIZM, ZA INDYWIDUALIZM, ZA WOLNOŚĆ, ZA WŁASNOŚĆ, ZA USAZYDA, zabijam ciebie któryś jest poganin (nie wierzy w naszego boga, liberalizm i usazyda) tak zabilbym siebie, antyliberała, który kupuje w sklepach społem, choć jest drożej, tak, to ja jestem niedorozwojek, nie dorosłem do liberalizmu (indywidualizmu, wolności, własności), tak mi przykro usażydzie, że zawiodłem Ciebie  i tvn, lisa i wszystkich libkow niedorozwojkow
|
|
| Festenberger (211 punktów) | >wybieramy okrutnych bogów, miliony bezrobotnych, bezdomnych, pracujacych za 3zl. Nasz buk niedlugo >pośle nas, jego obroncow, na wojne, bedziemy umierac za liberalizm, za kulczyka (podatki placil w >rajach) >Wybieramy nie tych bogów, co trzeba, najpierw Rzym, najpóźniej w europie i u nas on najdłużej trwa. >Dzisiaj wybralismy za boga dziecko kk, jp2, -usa -liberalizm, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- >arcybiskupa balcerowicza, tuska- najglupsza z religi, ale my sa niedorozwojki, lykamy wszystko co >nam wtykaja patoelity i usazyd, czym czlowiek bardziej wyksztaklcony tym wiecej nazarl sie tego >swinstwa, dlatego hamy sa mądrzejsze (i glosują na PiS) nie są tak zatrute tym smieciowym żarciem >(liberalizmem) >musimy się odtruć! >post >przestaniemy być naiwnymi libkami niedorozwojkami >post >wyrzućmy te śmieciowe żarcie, tvn, lisy, usa, hollywood, pudelki, gw, >to wszystko śmieciowe żarcie >wymieramy >od żarcia którym karmi nas usazyd
Gdybym był psychiatra, to zaaplikowałbym ci odpowiedni "leczniczy srodek" prosto w pewna czesc ciała...
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>wybieramy okrutnych bogów, miliony bezrobotnych, bezdomnych, pracujacych za 3zl. Nasz buk niedlugo >>pośle nas, jego obroncow, na wojne, bedziemy umierac za liberalizm, za kulczyka (podatki placil w >>rajach) >>Wybieramy nie tych bogów, co trzeba, najpierw Rzym, najpóźniej w europie i u nas on najdłużej trwa. >>Dzisiaj wybralismy za boga dziecko kk, jp2, -usa -liberalizm, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- >>arcybiskupa balcerowicza, tuska- najglupsza z religi, ale my sa niedorozwojki, lykamy wszystko co >>nam wtykaja patoelity i usazyd, czym czlowiek bardziej wyksztaklcony tym wiecej nazarl sie tego >>swinstwa, dlatego hamy sa mądrzejsze (i glosują na PiS) nie są tak zatrute tym smieciowym żarciem >>(liberalizmem) >>musimy się odtruć! >>post >>przestaniemy być naiwnymi libkami niedorozwojkami >>post >>wyrzućmy te śmieciowe żarcie, tvn, lisy, usa, hollywood, pudelki, gw, >>to wszystko śmieciowe żarcie >>wymieramy >>od żarcia którym karmi nas usazyd >Gdybym był psychiatra, to zaaplikowałbym ci odpowiedni "leczniczy srodek" prosto w pewna czesc ciała... wiara w naszego boga -liberalizm- sieje ogromne spustoszenie w naszym kraju, on zainfekował nas, stąd my, libki niedorozwojki, to choroba smiertelna, nasz kraj wymiera z tego zaćmienia umyslowego, kulczyki zarabiali 1 000 000 zł/godz (jeden milion zl na godzine) a wiekszość pracowala za 3zł/godz, na umowach smieciowych za 10 lat będziemy mieli miliony emerytow z emerytura 30 gr/miesiąc to z umow śmieciowych
wszystkim nam libkom niedorozwojkom przyda sie wizyta u psychiatry, powie nam jaka różnica jest pomiedzy ludźmi (max x 2) a róznica w dochodach sa niczym nie uzasadnione x 10 000, bo nasz buk, liberalizm (WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM) to diabel wcielony
libki niedorozwojki, wielbiciele liberalizmu, do psychiatry marsz (ale mamy liberalizm,- wlasnosc, wolnosc, indywidualizm- wizyta kosztuje 200 zł za 15 minut), taki jest nasz buk
|
|
| haish (2908 punktów) | > wybieramy okrutnych bogów, miliony bezrobotnych, bezdomnych, pracujacychza miskę ryżu. > Nasz buk niedlugo> pośle nas, jego obroncow, na wojne, bedziemy umierac za> wymieramyCo na to buk futbolu? www.msn.co(*)24469aa64c2f2d5a3501b0#image=1wygląda na to że obecnie za wybranie niewłaściwego buka i angażownie się w 'kult' możn wiele stracić, - cóż wiara zawsze wymagała poświęceń( na stadionie w Indonezji po meczu Arema Fc - Persebaya Surabaya: ponad 180 zabitych w starciach).
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >wybieramy okrutnych bogów, miliony bezrobotnych, bezdomnych, pracujacych> za miskę ryżu.> >Nasz buk niedlugo> >pośle nas, jego obroncow, na wojne, bedziemy umierac za> >wymieramy> Co na to buk futbolu?> www.msn.co(*)24469aa64c2f2d5a3501b0#image=1> wygląda na to że obecnie za wybranie niewłaściwego buka i angażownie się w 'kult' możn wiele stracić, - cóż wiara zawsze wymagała poświęceń( na stadionie w Indonezji po meczu Arema Fc - Persebaya Surabaya: ponad 180 zabitych w starciach).patoelity sztucznie podgrzewają atmosferę, jak przed meczem Polska-Rosja, a potem dziwią sie że sa ofiary poza tym stadion zostal źle zaprojektowany, tak jak źle zaprojektowana jest Polska, ofiary są nieuniknione, taką mamy pogodę, liberalizm (własność, indywidualizm, wolność) to jest buk śmierć a my libki niedorozwojki się cieszymy, jak mądry
|
|
|  | | haish (2908 punktów) |
>patoelity sztucznie podgrzewają atmosferę, jak przed meczem Polska-Rosja, a potem dziwią sie że sa ofiary
tak właściwie w obecnych czasach niemal we wszystkich krajach media kształtują opinię społeczeństw, stopień w jakim prane są umysły obywateli zależy od konkretnego kraju, w Polsce nie jest z tym za ciekawie, ale na pocieszenie należy sobie uzmysłowić, że są kraje gdzie indoktrynacja graniczy z absurdem i wielu ludzi popiera poglądy i opinie które niekoniecznie są dla nich korzystne.
>a my libki niedorozwojki się cieszymy, jak mądry
na tym polega sztuka manipulacji - odbiorca uważa się za mądrego i poinformowanego, ale najczęściej jego ocena sytuacji jest ukształtowana przez manipulatorów. Bycie kibicem nie tylko piłkarskim to ciekawe zjawisko socjologiczne, tym bardziej że często towarzyszy temu uzależnienie od hazardu (totalizatora piłkarskiego).
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>patoelity sztucznie podgrzewają atmosferę, jak przed meczem Polska-Rosja, a potem dziwią sie że sa ofiary > w obecnych czasach niemal we wszystkich krajach media kształtują opinię społeczeństw, stopień w jakim prane są umysły obywateli zależy od konkretnego kraju, w Polsce nie jest z tym za ciekawie, ale są kraje gdzie indoktrynacja graniczy z absurdem i wielu ludzi popiera poglądy i opinie które niekoniecznie są dla nich korzystne. powinna być jedność, walka PO-PiS jest glupia. W Szwajcari jest jeden kraj, jeden rząd, jedna partia zjednoczona. taki PZPR.
>>a my libki niedorozwojki się cieszymy, jak mądry >na tym polega sztuka manipulacji - odbiorca uważa się za mądrego i poinformowanego, ale najczęściej jego ocena sytuacji jest ukształtowana przez manipulatorów. >Bycie kibicem nie tylko piłkarskim to ciekawe zjawisko socjologiczne, tym bardziej że często towarzyszy temu uzależnienie od hazardu (totalizatora piłkarskiego). bycie kibicem to taki kościół, daje poczucie wspólnoty, ma swoje wierzenia, rytuały, maja tez niebo i pieklo
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|