>>Kobiety, jak tylko spróbowały, coraz powszechniej wybierają spodnie. >>Więc już najwyższa pora rozejrzeć się za nowym atrybutem kobiecości. >Ależ kobiety mają tak wiele atrybutów, że ubiór, choć znaczący, to nie jedyny i nie najważniejszy. Ale na potrzeby metaforyczności któryś powinno się wybrać; trzeba Ci nowego wskazania do publicznego wyrażania, że "nie masz pociągu do facetów, ale do [no właśnie - kogo/czego??] już od przedszkola'.
cr
|