Racjonalista - Strona głównaDo treści
K....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
21-06-2010 21:32Matix (5786 punktów)K....
Zachęcam do obejrzenia, aczkolwiek niewskazane osobom przewrażliwionym na kaleczenie języka polskiego. Dość stary temat, ale sami przyznajcie jakież to jest prawdziwe...

www.youtube.com/watch?v=7DyeVRtnHps
www.youtub(*)?v=0-7hJ5LyOmE&feature=related
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rusophil (37 punktów)
Nienawidzę, kiedy ktoś przeklina. To takie ordynarne i płytkie, zwłaszcza, że ic się przez to nie osiągnie, a nie żyjemy w Rosji, gdzie матерщи́на jest podnoszona do rangi sztuki i dziedzictwa narodowego.


Ważniejsze od przetrwania jest zachowanie swojego człowieczeństwa.
G. Orwell
21-06-2010 23:40 
 Ocena 3 na 3
spray (5875 punktów)
>Nienawidzę, kiedy ktoś przeklina. To takie ordynarne i płytkie, zwłaszcza, że ic się przez to nie osiągnie, a nie żyjemy w Rosji, gdzie матерщи́на jest podnoszona do rangi sztuki i dziedzictwa narodowego.
Kretyn.
spray (5875 punktów)
>Zachęcam do obejrzenia, aczkolwiek niewskazane osobom przewrażliwionym na kaleczenie języka
>polskiego. Dość stary temat, ale sami przyznajcie jakież to jest prawdziwe...
>www.youtube.com/watch?v=7DyeVRtnHps
>www.youtub(*)?v=0-7hJ5LyOmE&feature=related
Toż to Miodek, k***a, wyłożył!
Ooo... niedźwiedzie!... Trzymajcie mnie! Oooo... Wielka Niedźwiedzico! Bo ,kurwa, nie zdzierżę!
22-06-2010 00:10 
 Ocena 2 na 2
rexus (2343 punktów)

>Toż to Miodek, k***a, wyłożył!
Tak we Wrocławiu, wiele lat temu.
22-06-2010 00:26 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>>Toż to Miodek, k***a, wyłożył!
>Tak we Wrocławiu, wiele lat temu.
>
Ano!
A zauważyłeś gdzieś w tych linkach? Bo ja nie.
A toć się chwalą odkryciem lingwistycznym, hehehe...
karolina m. (380 punktów)
>Zachęcam do obejrzenia, aczkolwiek niewskazane osobom przewrażliwionym na kaleczenie języka
>polskiego

Ale nie rozumiem, dlaczego? Jestem raczej wrażliwa na kaleczenie języka polskiego, ale nie widzę w jaki sposób miałby on zostać tutaj okaleczony (choć tenże "wykład" ostatnio bawił mnie jakoś tak w podstawówce).

Osobiście zaobserwowałam brak jakiegokolwiek związku pomiędzy elokwencją, a lubieniem sobie czasem soczyście przekląć, a wręcz patrzę z pewną podejrzliwością na takich, co deklarują, że nigdy nie przeklinają. Istnieje oczywiście pewien element społeczny, który bez k***y i kilku czasowników na "p" i "j" nie złoży zdania, ale nie sądzę, żeby wówczas główny problem polegał na zasobności słownictwa.
Gorąco polecam ten artykuł:
wprost.pl/ar/?O=62467&C=57

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365