Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przesłuchać Tuska

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
17-06-2010 21:06Marek1952 (330 punktów)Przesłuchać Tuska
Ocena 11 na 11
W związku z katastrofą pod Smoleńskiem prokuratura powinna przesłuchać premiera Donalda Tuska - uważa mecenas Stefan Hambura, reprezentujący syna Anny Walentynowicz. I zapowiada, że złoży w prokuraturze odpowiedni wniosek w tej sprawie.

Tak należy Tuska przesłuchać koniecznie na okoliczność.

1. Dlaczego Prezydent w kilka dni po oficjalnej uroczystości chciał zrobić w Katyniu trampolinę wyborczą.
2. Niech wyjaśni jak to się stało , że mgła spowiła lotnisko w dniu przylotu Prezydenta a nie Premiera.
3. Dlaczego pilot religijnego państwa odważył się w chwili katastrofy zawołać k***a a nie o Jezu.




Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

17-06-2010 21:13
 Ocena 10 na 10
lotrek (14275 punktów)
4. Dlaczego nie zabrał prezydentowi w sobotę 10 kwietnia samolotu.

"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
immune.ltd (1783 punktów)
Dlaczego nie zabrał prezydentowi w sobotę 10 kwietnia samolotu.

Zrobił to celowo, bo wiedział o spisku . Nie przewidział tylko przyszłej beatyfikacji Kaczyńskich
diogenes (42753 punktów)
>Dlaczego pilot religijnego państwa odważył się w chwili katastrofy zawołać k***a a nie o Jezu.

Tonącym ukazuje się podobno całe życie.
Spadającym zaś - jego sedno.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
17-06-2010 21:35 
 Ocena 3 na 3
setarkos (10757 punktów)

>Tonącym ukazuje się podobno całe życie.
>Spadającym zaś - jego sedno.

Sedno jak se dno
lecz dlaczego
tylko jedno
17-06-2010 23:08 
 Ocena 3 na 3
Myflowers (2721 punktów)

>Sedno jak se dno
>lecz dlaczego
>tylko jedno

A bo "tonący brzytwy chwyta się byle czego" - jak mawia Lech Wałęsa


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
immune.ltd (1783 punktów)
Tonącym ukazuje się podobno całe życie.
Spadającym zaś - jego sedno.

Tak i wyszło na jaw, że pilot(ci)byłi na bakier z wiarą i jak to teraz wytłumaczą wiernym ?
setarkos (10757 punktów)
6. Dlaczego, lądując od strony przeciwnej do zdradliwego jaru, nie polecił tej samej drogi prezydencji oraz nie zadbał o rozpędzenie mgły (co leży w gestii jego przyjaciół, z którymi się ściskał)?
immune.ltd (1783 punktów)
Dlaczego, lądując od strony przeciwnej do zdradliwego jaru, nie polecił tej samej drogi prezydencji oraz nie zadbał o rozpędzenie mgły (co leży w gestii jego przyjaciół, z którymi się ściskał)?

Rosjanie mają technologię rozpędzania mgły przed defiladą w Moskwie, ale jej celowo nie użyli . Zdradziecko zamordowali kwiat naszego narodu. Nie zdziwię się jak to będzie ogłoszone
17-06-2010 22:06
 Ocena 11 na 11
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
7. Niech wywróci kieszenie na lewą stronę, i pokaże, że nie ma tam śrubek od Tupolewa.
17-06-2010 23:37 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>7. Niech wywróci kieszenie na lewą stronę, i pokaże, że nie ma tam śrubek od Tupolewa.
>
Putina przesłuchać!
Putin laternie do Moskwy zabrał!
18-06-2010 05:08 
 Ocena 1 na 1
Bezdomny (621 punktów)
>7. Niech wywróci kieszenie na lewą stronę, i pokaże, że nie ma tam śrubek od Tupolewa.

8. I rączki niech pokaże, wszakże zdaniem niektórych jest na nich polska krew. Chcemy prawdy!
18-06-2010 11:19 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
>7. Niech wywróci kieszenie na lewą stronę, i pokaże, że nie ma tam śrubek od Tupolewa.

w IPN już na pewno się produkują na tą okoliczność materiały
lotrek (14275 punktów)
5. Dlaczego nikogo nie poinformował, że dzwonił do niego Putin przed odlotem prezydenta


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
18-06-2010 11:19 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
>5. Dlaczego nikogo nie poinformował, że dzwonił do niego Putin przed odlotem

dlatego, że wyszło by na jaw ostrzeżenie i gorąca prośba Putina do Kaczyńskiego o nie lądowanie, bo to niebezpieczne
19-06-2010 09:39 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)

>dlatego, że wyszło by na jaw ostrzeżenie i gorąca prośba Putina do Kaczyńskiego o nie lądowanie, bo to niebezpieczne
To był telefon z kondolencjami


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
19-06-2010 21:03 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
To był telefon z kondolencjami

i po tym poznać prawdziwego dżentelmena, naprawdę godnie się zachował
19-06-2010 13:15 
 Ocena 2 na 2
Zella (1321 punktów)
>5. Dlaczego nikogo nie poinformował, że dzwonił do niego Putin przed odlotem
>dlatego, że wyszło by na jaw ostrzeżenie i gorąca prośba Putina do Kaczyńskiego o nie >lądowanie, bo to niebezpieczne

    Masz specjalny podsłuch??!!
immune.ltd (1783 punktów)
Masz specjalny podsłuch??!!

Tak, ale nie mów o tym nikomu, to tajemnica
Medieval (3004 punktów)
Dlaczego Graś mówi po rosyjsku ? Czy to przypadek ?
18-06-2010 08:57 
 Ocena 2 na 2
Guzik (2020 punktów)
>Dlaczego Graś mówi po rosyjsku ? Czy to przypadek ?
>
Dlaczego to Tusk nie spadł? Dlaczego to "nasz" Prezydent spadł?! Przecież się kłócili, a do kłótni potrzeba dwojga...
immune.ltd (1783 punktów)
Dlaczego to Tusk nie spadł? Dlaczego to "nasz" Prezydent spadł?! Przecież się kłócili, a do kłótni potrzeba dwojga...

Okazało się, że spadł dlatego, że kłócił się ze stewardesą o dodatkową podusię i podstawkę na siedzenie było za twarde. Tusk nie zadbał należycie o komfortowy lot naszego Prezydenta
18-06-2010 11:21 
 Ocena 2 na 2
immune.ltd (1783 punktów)
>Dlaczego Graś mówi po rosyjsku ? Czy to przypadek ?

Nie to nie przypadek jego kontakty z Niemcami też są podejrzane.
18-06-2010 12:19 
 Ocena 2 na 2
Bezdomny (621 punktów)
>Dlaczego Graś mówi po rosyjsku ? Czy to przypadek ?

Nie, wszyscy wiedzą od dawna, tylko każdy do tej pory milczał, ze Graś jest ruskim agentem, podobnie jak cała nasza Rada Ministrów. Ale wracamy Panie i Panowie z wewnętrznej emigracji, chcemy prawdy panie Donaldzie!

(Słyszałem, że ta plugawa mowa wyłazi z niego jedynie w chwilach wyjątkowego wzburzenia)
immune.ltd (1783 punktów)
Nie, wszyscy wiedzą od dawna, tylko każdy do tej pory milczał, ze Graś jest ruskim agentem, podobnie jak cała nasza Rada Ministrów.

Mylisz się Bezdomny już wcześniej w tym wątku rozgryzł go Medieval, a ja opisałem od dawna skrywaną tajemnicę kontaktów z Niemcami. Teraz po tym wszystkim co już ustaliliśmy proponuję komisję śledczą w tej sprawie utworzyć i na przewodniczącego proponuję samego Jarosława .... tak, tak to nie przejęzyczenie. W przypadku gdyby swoim grymasem sam Jarosław nie wyraził na to zgody, to Antek Macierewicz byłby temu rad i podjął by się tej misji w imię dobra narodu Polskiego. Tego jestem pewien, jak tego, że Maryja przenajświętsza na pewno nie była dziewicą w momencie poczęcia syna swego.
immune.ltd (1783 punktów)
To żałosne przedstawienie ! Słuchałem wypowiedzi tego mecenasa tej i kilku innych, aż dziw bierze, że to mówi wykształcony człowiek. Szkoda było Państwowych środków na uczenie. Teraz oczywiście będzie to główny temat w radiu Maryja i TVP, przecież mamy wybory ..

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365