 |
Brytyjskie pielęgniarki unikną grzesznego obnażania się Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-06-2010 22:30 | liliac (147340 punktów) | Brytyjskie pielęgniarki unikną grzesznego obnażania się
10 na 10 | www.telegr(*)f-escape-NHS-hygiene-rule.htmlBrytyjscy decydenci zdrowotni w trosce o poczucie wstydu i czystość duchową pielęgniarek muzułmańskich postanowili ulżyć im nieco w zakresie czystości fizycznej. Deklarują chęć zachowania równowagi pomiędzy środkami kontroli infekcji a wierzeniami wstydliwych pracowników systemu opieki zdrowotnej. Ciekawam czy wolno poprosić o czystą, niewierzącą pielęgniarkę lub lekarkę. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | >czy wolno poprosić o czystą, niewierzącą pielęgniarkę lub lekarkę.
Chodzi o usługę medyczną czy inną?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
 | 9 na 9 | liliac (147340 punktów) | > >czy wolno poprosić o czystą, niewierzącą pielęgniarkę lub lekarkę.> Chodzi o usługę medyczną czy inną?Słyszałam, że Napoleon prosił na tydzień przed swym przyjazdem Józefinę, ażeby się nie kąpała, ale ja akurat preferuję nieco inne doznania  Ale, jak kto lubi... Przed operacją jednakowoż- niezależnie od gustu- wolałabym, by zespół zabiegowy umył te nieszczęsne wstydliwe kończyny górne.
|
|
|  | 10 na 10 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > Przed operacją jednakowoż- niezależnie od gustu- wolałabym, by zespół zabiegowy umył te nieszczęsne wstydliwe kończyny górne.Co tam umieranie od zakażenia bakteriami lekoopornymi! Byle Allah był szczęśliwy. Matko i córko, zupełnie nowy poziom ogłupienia... 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| |  | 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | > >Przed operacją jednakowoż- niezależnie od gustu- wolałabym, by zespół zabiegowy umył te nieszczęsne wstydliwe kończyny górne.> Co tam umieranie od zakażenia bakteriami lekoopornymi! Byle Allah był szczęśliwy. Matko i córko, zupełnie nowy poziom ogłupienia...  Ależ oni będą tylko trochę częściej umierać. Tylko odrobinkę- to w końcu nie gołymi, niemytymi łapami, ale w gustownych gumowych zarękawkach. A poza tym jaka piękna perspektywa badań epidemiologicznych! Za 5 lat porównamy statystyki powikłań w zależności od przekonań religijnych zespołu operacyjnego i... Voila! Evidence Based Medicine jak się patrzy!
|
|
|  | | immune.ltd (1783 punktów) | liliac proszę Cię mam nadzieję, że tak Ci się tylko wydawało, że to słyszałaś
|
|
| |  | 2 na 2 | liliac (147340 punktów) | > liliac proszę Cię mam nadzieję, że tak Ci się tylko wydawało, że to słyszałaś  Ja też wciąż po cichu liczę, że to może kaczka dziennikarska li i jedynie, ale ten mem żyje w sieci życiem burzliwym i intensywnym. Obawiam się, że gdyby to był bullshit, to i NHS, i lobby muzułmańskie zeżarłyby żywcem tych, którzy to oficjalnie przedrukowywali. W końcu powołują się na źródła oficjalne: Cytat:A Department of Health spokesman said: "The guidance is intended to provide direction to services in how they can balance infection control measures with cultural beliefs without compromising patient safety." Liczą, że zmiana nie narazi pacjentów zbytnio, a jak wyjdzie- zobaczymy.
|
|
| | |  | | immune.ltd (1783 punktów) | Nie no do tego dopuścić nie możemy, przecież. Skoro oficjalne to oficjalne i basta ! Nie mniej nie smak pozostaje i co z tym teraz zrobić, może pójść z duchem czasów i zażyć jeden z boskich produktów, który na pewno pomoże ?
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Myflowers (2721 punktów) | >Nie no do tego dopuścić nie możemy, przecież. Skoro oficjalne to oficjalne i basta ! Nie mniej nie smak pozostaje i co z tym teraz zrobić, może pójść z duchem czasów i zażyć jeden z boskich produktów, który na pewno pomoże ?
Eee tam, wystarczy się pomodlić do św. Barbary, patronki dobrej śmierci... P.S. Chociaż niesmak pozostanie i tak... W życiu pozagrobowym...
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
| | | | |  | | immune.ltd (1783 punktów) | z tą świętą Basią to pojechałaś  już się widzę z głową na boku utulonego w modlitwie i mamroczącego raz po raz zdrowaśki  , a nie masz tam czegoś innego, może ?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|