> >kostnice powinny byc otwarte,> >do zwiedzania,> >w raju byliśmy ze śmiercią "za pan brat"> I Ci żal, że pogrzebaliśmy to braterstwo?potrzebujemy dystansu, że nic nie znaczymy, prochem jesteś w proch się obrócisz nie byłoby tyle cierpienia z nadymanego JA że nie ma JA (duszy?), wolnej woli jest tak jak ma być i nie może być inaczej Chodziliby ci co mają taką potrzebę (to byłaby najpopularniejsza galeria w mieście) dobre miejsce na randki (wieksza szansa że się przytulą  ) zalet jest pewnie więcej, czy są wady? pewnie tak, ale jakie?
|