 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-10-2023 15:03 | zeniu73 (6483 punktów) | Mokry sen Europy | Co powiecie na ostatnie obszczekiwanie przez Europę Elona Muska?
Musk zapytał się poprzez X czy niemiecki wyborca ma świadomość, że niemiecki rząd płaci 2 miliony Euro rocznie organizacjom NGO, które zajmują się przewozem migrantów z Afryki do Europy.
Lewicowa część Europy dostała wręcz wścieklizny.
Niemiecki Spiegel (który dostaje ponad 2 miliony euro pd organizacji Billa i Melindy Gates) oskarżył Muska o rozpowszechnianie teorii spiskowych, choć oficjalnie mąż pani Göring-Eckardt jest szefem organizacji United4Rescue, która zajmuje się zwożeniem migrantów z Morza Śródziemnomorskiego do Europy i kasuje za to państwowe pieniądze.
Na to Musk odpowiedział po niemiecku, że Spiegel jest szalony, głupi ( du hast nicht alle Tassen im Schrank).
Teraz mokry sen Europy to kontrola X, odebranie mu X (tak szwadronuja Zieloni i SPD oraz sama UE, która 26.09. oznajmiła, że chce walczyć z dezinformacją).
Jak myślicie? UE to już wymarzona KC UE czy jesczze muszą się trochę postarać? Pasuje wam takie coś? Też chcielibyście ab UE fitrowala za was informacje i te nieprawdziwe kasowała, żebyście nie byli dezinformowani?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | > Jak myślicie? UE to już wymarzona KC UE czy jesczze muszą się trochę postarać?> Pasuje wam takie coś? Też chcielibyście ab UE fitrowala za was informacje i te nieprawdziweBardziej by pasował tytuł Europa - mokry sen faszystów. Od jakiegoś już czasu głośno mówię, że jesteś kwalifikowanym nacjonalistą. Nie wymyśliłem tego, po prostu potrafię czytać między wierszami. A w twoim wypadku nawet nie muszę nadwyrężać szarych komórek. W tych wschodnich landach już taki burdel, że pozostała wam wiara w powrót Wielkiej Rzeszy Niemieckiej. Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości, co do tego brunatnego chłoptasia, któremu nie podoba się Europa bez granic i który zamieszcza tu nacjonalistyczne pytania, to może przekona was profil AFD, z którym Zeniu mocno się utożsamia w swoich wątkach. I jedna uwaga, póki faszyści nie uzyskają pewności, że jeszcze sceptyków antyeuropejskich nie mają wielu po swojej stronie, póty będą kluczyć, jak robi to ten osobnik. Wypychanie Polski z UNI jest wpychaniem nas w łapska Putina. Nie rozumiem dlaczego nikt nie reaguje na tego typu teksty.
W wyborach parlamentarnych 26 września skrajnie prawicowa Alternatywa dla Niemiec (AfD) miała hasło: "Niemcy. Ale normalne" ("Deutschland. Aber normal"). Brakowało programu. Został przyjęty na kongresie w Dreźnie (Saksonia) w sobotę 10 i niedzielę 11 kwietnia, a jego treść daje wyobrażenie o "normalności", do której dąży AfD, osiem lat po jej założeniu i cztery lata po wejściu w życie w Bundestagu, gdzie jest wiodącą siłą opozycyjną. Punkt pierwszy: wyjście Niemiec z Unii Europejskiej (UE). Do tego czasu był on przedstawiany tylko jako "opcja". Ale radykalne skrzydło partii narzuciło swoje poglądy i przegłosowało przewodniczącego partii, europosła Jörga Meuthena, który opowiada się za reformą istniejących instytucji poprzez zbliżenie z innymi partiami europejskimi. Jak Fidesz premiera Węgier Viktora Orbana, w którym lider AfD widzi potencjalnego sojusznika od czasu zerwania z Europejską Partią Ludową (EPP). Drugą kluczową propozycją jest zakaz łączenia rodzin uchodźców. Jeśli chodzi o "pomoc humanitarną", AfD planuje przyznać ją jedynie osobom "wybranym ze względu na ich pochodzenie kulturowe i religijne zgodne z systemem wartości niemieckiego społeczeństwa". W tym samym duchu skrajnie prawicowa partia wzywa do systematycznych kontroli na granicach Niemiec, w tym ustanowienia "fizycznych barier". Przeciw "koronaturze" (naziołek się mocno obraził na cenzure) Od początku epidemii Covid-19 AfD jest jedyną partią reprezentowaną w Bundestagu, która sprzeciwia się restrykcjom do tego stopnia, że potępia ustanowienie "koronatury", jak to ujął jej honorowy przewodniczący, Alexander Gauland. W swoim programie 600 delegatów partii napisało: "Sprzeciwiamy się obowiązkowi noszenia masek".Z rzadkimi wyjątkami, takimi jak pozwolenie na noszenie broni, radykalne skrzydło partii, którego ucieleśnieniem jest szef federacji Turyngii, Björn Höcke, zdołało przez cały weekend narzucić większość swoich propozycji i sformułowań.
Europa - mokry sen faszystów. Ten tytuł pasuje i u nas. O ile Niemcy są potęgą, to na co nasi liczą? Na następny cud nad Wisłą?
|
|
 | | zeniu73 (6483 punktów) | > >Jak myślicie? UE to już wymarzona KC UE czy jesczze muszą się trochę postarać?> >Pasuje wam takie coś? Też chcielibyście ab UE fitrowala za was informacje i te nieprawdziwe> Bardziej by pasował tytuł Europa - mokry sen faszystów.> Od jakiegoś już czasu głośno mówię, że jesteś kwalifikowanym nacjonalistą. Nie wymyśliłem tego, po prostu potrafię czytać między wierszami. A w twoim wypadku nawet nie muszę nadwyrężać szarych komórek.> W tych wschodnich landach już taki burdel, że pozostała wam wiara w powrót Wielkiej Rzeszy Niemieckiej.> Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości, co do tego brunatnego chłoptasia, któremu nie podoba się Europa bez granic i który zamieszcza tu nacjonalistyczne pytania, to może przekona was profil AFD, z którym Zeniu mocno się utożsamia w swoich wątkach.> I jedna uwaga, póki faszyści nie uzyskają pewności, że jeszcze sceptyków antyeuropejskich nie mają wielu po swojej stronie, póty będą kluczyć, jak robi to ten osobnik. Wypychanie Polski z UNI jest wpychaniem nas w łapska Putina. Nie rozumiem dlaczego nikt nie reaguje na tego typu teksty.> W wyborach parlamentarnych 26 września skrajnie prawicowa Alternatywa dla Niemiec (AfD) miała hasło: "Niemcy. Ale normalne" ("Deutschland. Aber normal"). Brakowało programu. Został przyjęty na kongresie w Dreźnie (Saksonia) w sobotę 10 i niedzielę 11 kwietnia, a jego treść daje wyobrażenie o "normalności", do której dąży AfD, osiem lat po jej założeniu i cztery lata po wejściu w życie w Bundestagu, gdzie jest wiodącą siłą opozycyjną.> Punkt pierwszy: wyjście Niemiec z Unii Europejskiej (UE). Do tego czasu był on przedstawiany tylko jako "opcja". Ale radykalne skrzydło partii narzuciło swoje poglądy i przegłosowało przewodniczącego partii, europosła Jörga Meuthena, który opowiada się za reformą istniejących instytucji poprzez zbliżenie z innymi partiami europejskimi. Jak Fidesz premiera Węgier Viktora Orbana, w którym lider AfD widzi potencjalnego sojusznika od czasu zerwania z Europejską Partią Ludową (EPP).> Drugą kluczową propozycją jest zakaz łączenia rodzin uchodźców. Jeśli chodzi o "pomoc humanitarną", AfD planuje przyznać ją jedynie osobom "wybranym ze względu na ich pochodzenie kulturowe i religijne zgodne z systemem wartości niemieckiego społeczeństwa". W tym samym duchu skrajnie prawicowa partia wzywa do systematycznych kontroli na granicach Niemiec, w tym ustanowienia "fizycznych barier".> Przeciw "koronaturze" (naziołek się mocno obraził na cenzure)> Od początku epidemii Covid-19 AfD jest jedyną partią reprezentowaną w Bundestagu, która sprzeciwia się restrykcjom do tego stopnia, że potępia ustanowienie "koronatury", jak to ujął jej honorowy przewodniczący, Alexander Gauland. W swoim programie 600 delegatów partii napisało: "Sprzeciwiamy się obowiązkowi noszenia masek".Z rzadkimi wyjątkami, takimi jak pozwolenie na noszenie broni, radykalne skrzydło partii, którego ucieleśnieniem jest szef federacji Turyngii, Björn Höcke, zdołało przez cały weekend narzucić większość swoich propozycji i sformułowań.> Europa - mokry sen faszystów. Ten tytuł pasuje i u nas. O ile Niemcy są potęgą, to na co nasi liczą? Na następny cud nad Wisłą?>  Jesteś bezdennie głupi i bezdennie zakochany we własnych wypocinach. AfD nigdy bym nie wybrał, bo są takim samymi obyczajowymi faszystami jak zieloni i czerwoni. Mają podobne poglądy do polskiej Konfederacji. Już tylko z tego względu nie dostaną mojego głosu - O ich polityce liberalnej gospodarki nie wspomnę. Ale wiem, że nawet po tych słowach dalej będziesz szwadronowalco AfD bo ci tępy dziadku nic innego nie pozostało. Po tym, jak wyszczekales o przedszkolach z programem LGBTQ, że to faszystowski fake i po tym jak ci przedstawiłem oficjalne stanowisko WHO w sprawie seksualizacji dzieci po prostu zrejterowales. Ty nie chcesz dyskutować ty chcesz misjonowac. Żadna twoja dyskusja na tym forum nie nosi znamion dyskusji. Obszczekasz każdego, kto się z tobą nie zgodzi.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|