>>najbliższy piątek 13 października.... >... Tauron będzie miał awarię zasilania w kilku milionach mieszkań? Już to przerabiali lokalnie, żeby widzowie nie zobaczyli w Bogatyni jak działacze PiS odpłacali się partii za awanse. Takich łajdaków u władzy nigdy nie mieliśmy w wolnej Polsce. Tak na marginesie, może nas czekać prawdziwy kryzys w obliczu nowej wojny. Sprzedaż Lotosu Saudi Aramco miała zapewnić ciągłość dostaw ropy, a w obliczu konfliktu czeka nas jazda bez trzym... paliwa. Ceny ropy na giełdzie w Nowym Jorku mocno rosną w reakcji na konflikt Bliskim Wschodzie. A pisowska banda już wykorzystuje rezewy wojskowe by zapewnić dostawy
|