 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-03-2010 22:26 | FalaY (29 punktów) | Nasza młodzież
-8 na 8 | Tematyką tego tematu będzie dzisiejsza młodzież i jej ocena. Nie chciałbym już na początku przedstawić swoje zdanie o niej, lecz wpierw usłyszeć wasze komentarze i je skomentować. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
15 na 15 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | > Tematyką tego tematu będzie dzisiejsza młodzież Będzie albo nie będzie...
> Nie chciałbym już na początku przedstawić swoje zdanie o niej, lecz wpierw usłyszeć wasze komentarze Zaprawdę powiadam Ci - już wkrótce przekonasz się, dlaczego nie była to dobra strategia.
> "tematyka tego tematu", "skomentować wasze komentarze" itp. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale wieszczę iż to właśnie będzie "tematyką tego tematu".
|
|
 | 5 na 5 | Adamiak (36436 punktów) | >Nie chciałbym być złym prorokiem, ale wieszczę iż to właśnie będzie "tematyką tego tematu". Mylisz się, już dawno nie było wątku o złych prorokach i alewieszczach.
|
|
 | 2 na 2 | gama (1062 punktów) | >> Nie chciałbym już na początku przedstawić swoje zdanie o niej, lecz wpierw usłyszeć wasze komentarze >Zaprawdę powiadam Ci - już wkrótce przekonasz się, dlaczego nie była to dobra strategia.
Zaprawdę powiadam ci Ojcze iż sądy Twe niesprawiedliwe są. Albowiem strategia pozyskania wiedzy w celu jej skomentowania słuszną jest. Zaiste komentując prawdę bez jej wcześniejszego poznania stajemy się jako miedź brzęcząca...
|
|
2 na 2 | Grzegorz Zaiss (200 punktów) | >Nie chciałbym już na początku przedstawić swoje zdanie o niej, lecz wpierw usłyszeć wasze komentarze i je skomentować.
Chcesz usłyszeć mój komentarz? To pofatyguj się do Dublina, leniu.
|
|
16 na 16 | -jad- (18783 punktów) | >Tematyką tego tematu będzie dzisiejsza młodzież i jej ocena. Nie chciałbym już na początku >przedstawić swoje zdanie o niej, lecz wpierw usłyszeć wasze komentarze i je skomentować.
Tematyką tematu będzie komentowanie komentarzy. Albo zaczniesz jakoś konkretnie. Co młodzież? Jej wizerunek, zainteresowania, perspektywy na przyszłość czy może stan zdrowia? Jeśli chcesz dyskutować, to się trochę wysil.
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
|
|
 | 11 na 11 | Smith (10069 punktów) | > Tematyką tematu będzie komentowanie komentarzy.Młodzieńczości, młodzieży tak dzisiaj, dzisiejszej z perspektywy rozżalenia, żalem, żałosnym i bólem, bolesnym, powodem, powodowana, przeminięcia minionych chwil, które swą chwilowością nienasyconego, nienasycenia, radości, radosnej i beztroski, beztroskiej, z ulotnością, ulotną, zapomnianym, zapomnieniem, pamiętliwie, pamięć, wspomnieniem, wspomnianym, niespokojnie, niepokoją.
|
|
12 na 12 | Adamiak (36436 punktów) | >Tematyką tego tematu będzie dzisiejsza młodzież i jej ocena. Więc dzisiejsza młodzież jest do niczego, a jej ocena wręcz przeciwnie, bo kompletnie do dupy.
>Nie chciałbym już na początku przedstawić swoje zdanie o niej... Więc też bym nie chciał już na początku i dlatego zacząłem w końcu od środka.
>... lecz wpierw usłyszeć wasze komentarze i je skomentować. Więc mój komentarz skomentuję, jak usłyszę od początku, jaki jest w końcu ostateczny komentarz tego tematu.
Więc co będzie oceną tej opinii?
|
|
 | 1 na 1 | Adrian Sadura (0 punktów) | > Więc dzisiejsza młodzież jest do niczego, a jej ocena wręcz przeciwnie, bo kompletnie do dupy.A ja uważam, że młodzież nasza jest najwspanialsza w świecie. Szczególnie dziewczęta. Aż chce się... hmm... żyć  Pozdrawiam
|
|
|  | 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | > >Więc dzisiejsza młodzież jest do niczego, a jej ocena wręcz przeciwnie, bo kompletnie do dupy.> A ja uważam, że młodzież nasza jest najwspanialsza w świecie. Nasza tak - pisałem o dzisiejszej. > Szczególnie dziewczęta. Właśnie o tym pisałem na końcu początku. > Aż chce się... hmm... żyć To też.  Pozdrawiam.
|
|
|  | | gama (1062 punktów) | >A ja uważam, że młodzież nasza jest najwspanialsza w świecie. Szczególnie dziewczęta. Aż chce się... hmm...
Niooo, wiosna nadciąga.
|
|
| |  | 1 na 1 | Adrian Sadura (0 punktów) | |
|
| | |  | | gama (1062 punktów) | > Zima też była niczego sobieTen biały koszmar niech już sobie idzie, plissss (to do Matki-Natury)www.teksty.org/Marek_Grechuta,Wiosna_ach_to_Ty"Dni mijały coraz dłuższe, coraz cieplej było u mnie Coraz lżejsze miała suknie, lekko płynął wiosny strumień"
|
|
| |  | Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | >>A ja uważam, że młodzież nasza jest najwspanialsza w świecie. Szczególnie dziewczęta. Aż chce się... hmm... >Niooo, wiosna nadciąga. >
Jutro ma śnieg padać...
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
 | 7 na 7 Jarosław Ziółkowski (972 punktów) (zablokowany) | ˙,,ɔęıʍ,, po ɐıuɐpz ęıs ɐuʎzɔɐz ǝıu
|
|
|  | 4 na 4 | Adamiak (36436 punktów) | >˙,,ɔęıʍ,, po ɐıuɐpz ęıs ɐuʎzɔɐz ǝıu
Więc co z tego jest tematyką tego tematu?
|
|
| |  | 4 na 4 | jkl; (5859 punktów) | >Więc co z tego jest tematyką tego tematu? Komentatorów wkład w temat.
|
|
|  | | Marcinlet (1935 punktów) | >˙,,ɔęıʍ,, po ɐıuɐpz ęıs ɐuʎzɔɐz ǝıu Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w_pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.
|
|
1 na 1 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | >Tematyką tego tematu będzie dzisiejsza młodzież i jej ocena. Nie chciałbym już na początku >przedstawić swoje zdanie o niej, lecz wpierw usłyszeć wasze komentarze i je skomentować.
Dzisiejsza młodzież nie potrafi się wysławiać, bo większość nie czyta książek, o ile nie musi. Sądząc po stylistyce jesteś reprezentantem dzisiejszej młodzieży.
Kiedy ja byłam młodzieżą, uczono nas lepszej polszczyzny.
"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
|
|
| P.R.Wieczorek DSM (207 punktów) | Ja popieram mocno naszą młodzież. Chciałbym, aby dostawała dobre wzorce i za nimi podążała.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|