OK, zamknąłeś mój wątek w Bazgrołach - Twój problem. Nie zamierzam kopać się z koniem. Nie wydaje mi się jednak żebym naruszył któryś z punktów regulaminu - podałem źródło, gdzie go znalazłem, są też nick'i autorów, którzy go stworzyli - sam tekst zaś nie jest artykułem sensu stricte - i nie sądzę by autorzy - kimkolwiek są - mieli coś przeciw takiemu cytatowi. Ma on tylko poprawić nastrój tym, którym przyszło żyć w rzeczywistości IV RP. Co do Twojej uwagi - tak, stać mnie na pomysły i inwencję - ale za to mój pracodawca płaci mi ciężkie pieniądze, zaś charytatywnie to ja mogę wspomóc bezdomnych. I powoli przestaje mnie interesować, czy z serwisu moderatorzy zrobią jakieś kolejne TWA, choć jestem tu dłużej niż wszyscy oni razem wzięci. Bez pozdrowień.
|