Co prawda mamy do czynienia z faktem dokonanym,bowiem Nowy Rok już nadszedł. Niektórzt czekali na niego z utęskinieniem(Kaczyński,który będzie mógł w końcu rozpocząć swą kandydaturę) ,inni woleliby, żeby 2005 rok się trochę przedłużył ( Ukraińcy i Kwach  . Ja przyjełam Nowy Rok bardzo spontanicznie, z perspektywy w/w faktu dokonanego; to na co wpływu nie mamy, trzeba bezwzględnie zaakceptować. P.S. Serdecznie dziękuję za życzenia noworoczne przesłane przez serwis RACJONALISTA.Są bardzo życzliwe,motywujące,sympatyczne,w odpowiedniej pikanterii i racjonalne(jak na RACJONALISTĘ przystało)  . |