Właśnie zmieniliśmy serwer. Mam nadzieje, że użytkownicy tpsa odczują poprawę (a mam nadzieję, że i inni także...). Prosimy jednak o informowanie jeśli zauważyćie coś nietypowego, jakieś usterki, braki, i inne takie. Za pomoc dziękujemy
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Prosimy jednak o informowanie jeśli zauważyćie coś >nietypowego, jakieś usterki, braki, i inne takie. >Za pomoc dziękujemy Witam.Wcięło polskie znaki w wiadomościach,nieco utrudnia to lekturę.Pozdrawiam.Gosia.
Do webmajstra: Apache chyba czasami 500. Platforma 64bit? Jeżeli, co daj Bóg, Boga nie ma, to chwała Bogu. Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni.