> Indokrynują cię od dziecka tylko nieliczni odchodzą z sekty ale wierzą w Boga.Nie jest aż tak źle. "Idąc za prof. Czapińskim, że mamy w Polsce ok. 25 proc. ateistów, prawie 40 proc. apateistów, 10 proc. osób głęboko religijnych i resztę, która wierzy, choć nie jest to mocna wiara. Potwierdzają to badania ISKK: 38,3 proc. zobowiązanych katolików uczestniczyło w niedzielnej eucharystii w 2017 r., 17 proc. przystępowało do komunii świętej". www.gazeta(*)czak-w-co-wierzy-ateista.html#
|