Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dzień dobry państwu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
05-02-2023 11:27Antylewakał (11 punktów)Dzień dobry państwu
Ocena -1 na 1
Jestem to nowy, a zajrzałem i skorzystałem z zaproszenia, zachęcony tymi słowami portalu:

"tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę."

Pozwolę sobie, jako antylewakał, uzupełnić brakującą na tym portalu niszę i tropić absurdy, przesądy, uprzedzenia, fobie i głupotę wyznawców religii lewackiej, oraz kłamstwa, szarlatanerię i perfidię kapłanów religii lewackiej, cynicznie manipulujących swoją trzódką.

Nie liczę na dyskusję z tzw. "pożytecznymi idiotami", za to oczekuję inspirujących intelektualnych potyczek z kapłanami religii lewackiej, których za durniów nie uważam, jedynie za rodzaj inteligentnego i bardzo szkodliwego "wirusa" destrukcji, nieuchronnie niszczącego te populacje, które religią lewacką zaraził.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Antylewakał (11 punktów)
Uprzedzając typową dla wyznawców religii lewackiej reakcję wyparcia, pozwolę sobie na wstępie zauważyć, że religia lewacka jest religią.

Oficjalnie nie ma w niej bożków, choć naprawdę są - Matka Gaja gnębiona przez smoki CeODwa i Met An, święte gaje, święte zwierzęta itp.
Identycznie jak w buddyzmie, w którym też oficjalnie bożków nie ma, ale buddyzm religią jest.
Są w religii lewackiej dogmaty, wyznania wiary, obrzędy - po prostu jeszcze jedna wsteczniacka religia pogańska, która skończy tak samo jak skończyły inne religie pogańskie - autodestrukcją.
szarley (54911 punktów)
Dogmaty prawactwa:

1 kobieta powinna mieć zakaz zawodowej pracy, bo jest tylko dodatkiem do macicy
2 mężczyzna ma prawo bić żonę i dzieci
3 zwierzę jest rzeczą do bicia zabawy znęcania się
4 mężczyzna zawsze powinien zarabiać więcej od kobiety
5 analfabetyzm jest dobry i powinien być dziedziczny
6 bieda jest dobra i powinna być dziedziczna
7 Pinochet zapewnił każdemu Chilijczykowi mercedesa
8 Hitler był lewakiem
9 Stalin jako lewak brzydził się karą śmierci
10 Szwedzcy socjaldemokraci zamordowali więcej ludzi niż Franco
11 Schroniska dla zwierząt powinny być zlikwidowane
12 właściciele kotów są religiantami
13 żywienie więźniów jest niedozwolone
14 kara śmierci powinna być publiczna i okrutna
15 niewolnictwo jest dobre i powinno być dziedziczne
16 ślepiec z parkinsonem powinien mieć prawo do posiadania broni
17 tylko zabicie murzyna czyni prawdziwym mężczyzną
18 wyborcze prawa powinni mieć tylko biali mężczyźni o prawicowych poglądach
19 Korvin - Mikke powinien być kanonizowany
20 8-godzinny dzień pracy powinien być zakazany
21 seks analny powinien być karany śmiercią
22 homoseksualizm powinno się leczyć (przymusowo)
23 rasa jest ponad wszystko
24 chorych eutanować głodem
25 policja powinna być prywatna
26 do szkół przyjmować tylko bogatych
27 do rzek wolno wypuszczać wszystko
28 nazwanie kogoś k***ysynem nie jest obelgą, jeśli nawie się tak lewaka
29 Korvin - Mikke zna angielski
30 kto nie wierzy w te dogmaty jest parszywym lewakiem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Antylewakał (11 punktów)
Uprzejmie prosiłem, by tzw. "pożyteczni" nie zaśmiecali wątku.
Ale jak widać próżno było prosić...

Stek wyssanych z palca bredni nazwany iure caduco "dogmatami prawactwa" nie zasługuje na komentarz. Mogę polemizować z argumentami, nawet nietrafionymi , ale nie z kłamstwami i urojeniami.

Niech cię wszystkie lewackie bożki obdarzą łaską rozumu...
Panie Marksie wielki zapłać.
Amen
05-02-2023 14:46 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>Stek wyssanych z palca bredni nazwany iure caduco "dogmatami prawactwa"

1 Skoro próbujesz używać łaciny, najpierw się jej naucz "iure caduco" dotyczy bezprawnie zagarniętego, opuszczonego mienia

2 To nie brednie, ale cytaty z prawackiej religii Korvin - Mikkego, Michalkiewicza, na tym forum Gorilli i Olsona częściowo poparte prawicową praktyką św. Pinocheta

3 Chcesz dyskusji, to nie wchodź na ambonę. Postawiłeś się bardzo wysoko, zmyślając jakieś lewactwo, na "dzień dobry" pokazując swoją wyższość i pogardę dla oponentów. Nie chcesz dyskusji, tylko chcesz pouczać na fałszywych podstawach, więc i ja trochę (!!!) prawicowe ideały zmodyfikowałem, a raczej, wzorem ciebie ubrałem w inne słowa

>nie zasługuje na komentarz.
Od ucieczek, mistrzem jest Hamerlik, ale ja już przywykłem, że jak się prawakowi wypomnie prawacko- religjne brednie, to ucieka bo argumentw brakuje

>Mogę polemizować z argumentami, nawet nietrafionymi , ale nie nie z kłamstwami i urojeniami.
Doprawdy?
Cóż jest w poniżej cytowanych twoich słowach jeśli nie urojenia?

>Niech cię wszystkie lewackie bożki obdarzą łaską rozumu...
>Panie Marksie wielki zapłać.

Twoja mamusia dawała razem ze starą Hamerlikową?
Bo razem z Hamerlikiem poradzisz jedynie wymyślać rozmówcę.
Każdy, kto nie mdleje z orgazmu po przeczytaniu twoich boskich słów jest lewakiem?
A może przydałoby ci się troszkę pokory. Spójrz pod nogi, bo leziesz w gówno

Chcesz merytorycznej dyskusji?
Chętnie
Przedstaw jakieś tezy, zamiast zmyśleń.

Może o prawicowym podejściu do eksploatacji zasobów przyrody?
Może o prawicowych wyczynach pewnego arcyprawicowego polityka, któremu nie podobały się piosenki jednego barda - gitarzysty i kazał mu poobcinać palce?

O czym chcesz rozmawiać?
O której religii?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Antylewakał (11 punktów)
>>Stek wyssanych z palca bredni nazwany iure caduco "dogmatami prawactwa"
>1 Skoro próbujesz używać łaciny, najpierw się jej naucz "iure caduco" dotyczy bezprawnie zagarniętego, opuszczonego mienia

Ty się chłopcze doucz:

Obecnie upowszechniło się przenośne znaczenie (ujemnie nacechowane) określenia iure caduco, które stało się po latach frazeologizmem.
Mówimy dzisiaj, że ktoś zrobił coś albo uzyskał coś iure caduco, jeśli zrobił to czy uzyskał bezprawnie, bezpodstawnie, bez uzasadnienia.

Nie ma za co 😋

>2 To nie brednie, ale cytaty z prawackiej religii Korvin - Mikkego, Michalkiewicza,

Kompletnie od rzeczy, a co najważniejsze - nie na temat. Jak będziesz chciał pogadać o urojonych "dogmatach" Korwin Mikkego lub Michalkiewicza, to załóż taki wątek, ale spamu do mojego wątku nie wciskaj.

>Twoja mamusia dawała

Z chamami nie dyskutuję. Takie teksty może są do zaakceptowania wśród wulgarnie wrzeszczących aborcjonistek, ale nie wśród ludzi cywilizowanych.

>Chcesz merytorycznej dyskusji?
>Chętnie
>Przedstaw jakieś tezy, zamiast zmyśleń.
>

Nie zdążyłem jeszcze tez przedstawić, a już ćwikłowy moją Matkę zwyzywał. Do budy, chamie!

Uprzejmie zapraszam do dyskusji ludzi rozumnych chcących dyskutować na temat, a chamom i tępakom proponuję by s.......zybciutko się oddalili.
05-02-2023 15:48 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>Chcesz merytorycznej dyskusji?
>>Chętnie
>Do budy, chamie!

Prawackie argumenta są, zaiste, powalające

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Drobner (19539 punktów)
>... perfidię ... cynicznie ... idiotami ... bardzo szkodliwego "wirusa" ... zaraził.
>... wsteczniacka ...

Ach, cóż za pieszczoty...

>antylewakał

Za długi ten twój nick...
Wystarczy ostatnia sylaba...
Naprawdę.


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Antylewakał (11 punktów)

>>antylewakał
>Za długi ten twój nick...
>Wystarczy ostatnia sylaba...
>Naprawdę.

Piszę w dziale "antyklerykalizm".
Osobnik antyklerykalny nosi miano "antyklerykał".
Mój nick jest tylko neologizmem od tego słowa, rozszerzającym znaczenie również na symptomy religii lewackiej.

Ale jeżeli uważasz, że antyklerykał zasługuje tylko na ostatnią sylabę, to nie zapomnij o tym informować swoich towarzyszy na lewackich nabożeństwach i sabatach
05-02-2023 14:48 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Ale jeżeli uważasz, że antyklerykał zasługuje tylko na ostatnią sylabę...

Napisałem wyłącznie o twoim nicku i o tobie.

Do listy szarleya możesz sobie dopisać: "31 tylko my możemy manipulować i kłamać"


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
05-02-2023 15:17 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
Na szczęście takie ... kały" znikają z forum szybciej niż meteory
Nikt nie bije brawa? Nic tu po mnie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Antylewakał (11 punktów)

>Napisałem wyłącznie o twoim nicku i o tobie.

Ale tylko o SOBIE wystawiłeś świadectwo, na przywitanie nazywając osobę interlokutora ekskrementem.

Gorzej jak przedszkole - przypuszczam, że taki "bon ton" obowiązuje na melinach. Nie jestem pewien, bo do melin nie uczęszczam.
05-02-2023 16:32 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>Napisałem wyłącznie o twoim nicku i o tobie.
>Ale tylko o SOBIE wystawiłeś świadectwo, na przywitanie nazywając osobę interlokutora ekskrementem.

.......kał:
... perfidię ... cynicznie ... idiotami ... bardzo szkodliwego "wirusa" ... zaraził.
... wsteczniacka ...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,898493
www.racjonalista.pl/forum.php/s,898493#w898494

Jakie przywitanie, taka odpowiedź...
Do listy szarleya możesz sobie dopisać: "32 tylko my możemy bluzgać na innych".

>Gorzej jak przedszkole...

Możesz sobie do listy dopisać: "33 my nie mósimy znać jenzyka polskiego".

> ... przypuszczam, że taki "bon ton" obowiązuje na melinach. Nie jestem pewien, bo do melin nie uczęszczam.

Patrz: twój cytat u góry - bluzgi wprost ze 'speluny'...

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Antylewakał (11 punktów)
>>>Napisałem wyłącznie o twoim nicku i o tobie.
>>Ale tylko o SOBIE wystawiłeś świadectwo, na przywitanie nazywając osobę interlokutora ekskrementem.
>[cytat=.......kał]... perfidię ... cynicznie ... idiotami ... bardzo szkodliwego "wirusa" ... zaraził.
>... wsteczniacka ...

Uprzejmie informuję, że żadne z tych stwierdzeń nie padło pod adresem żadnego konkretnego człowieka.

Ja o problemie ogólnym - a lewackie chamy wyzwiska konkretnie o mnie, plus w bonusie obrzydliwa kalumnia o mojej Matce.

I jak tu się wyznawcami religii lewackiej nie brzydzić?
05-02-2023 18:12 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>>>Napisałem wyłącznie o twoim nicku i o tobie.
>>>Ale tylko o SOBIE wystawiłeś świadectwo, na przywitanie nazywając osobę interlokutora ekskrementem.
>>.......kał:
... perfidię ... cynicznie ... idiotami ... bardzo szkodliwego "wirusa" ... zaraził.
>>... wsteczniacka ...

>Uprzejmie informuję, że żadne z tych stwierdzeń nie padło pod adresem żadnego konkretnego człowieka.
>Ja o problemie ogólnym - a lewackie chamy wyzwiska konkretnie o mnie, plus w bonusie obrzydliwa kalumnia o mojej Matce.
>I jak tu się wyznawcami religii lewackiej nie brzydzić?

Z Internetu:
"Ludzie są najbardziej oburzeni, gdy są traktowani tak, jak sami traktują innych".


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
05-02-2023 18:18 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>Ja o problemie ogólnym - a lewackie chamy wyzwiska konkretnie o mnie, plus w bonusie obrzydliwa kalumnia o mojej Matce.

Kalumnia o twojej matce była zmyśleniem, takim samym jak twoje zmyślenia na mój temat
Skończ zmyślać, nie będzie zmyśleń o tobie

Rozmawiaj kulturalnie, a będzie ci dana kulturalna rozmowa.
Używaj argumentów, a będzie rozmowa na argumenta


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Edward Robak* (2152 punktów)
>Jestem to nowy, a zajrzałem i skorzystałem z zaproszenia, zachęcony tymi słowami portalu:
>
>"tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę."

>Pozwolę sobie, jako antylewakał, uzupełnić brakującą na tym portalu niszę i tropić absurdy,
>przesądy, uprzedzenia, fobie i głupotę wyznawców religii lewackiej, oraz kłamstwa, szarlatanerię i
>perfidię kapłanów religii lewackiej, cynicznie manipulujących swoją trzódką.
>Nie liczę na dyskusję z tzw. "pożytecznymi idiotami", za to oczekuję inspirujących intelektualnych
>potyczek z kapłanami religii lewackiej, których za durniów nie uważam, jedynie za rodzaj
>inteligentnego i bardzo szkodliwego "wirusa" destrukcji, nieuchronnie niszczącego te populacje,
>które religią lewacką zaraził.

Pozwolę sobie wrzucić swój kamyczek do ogródka fanatyków religii określanej straszliwym przezwiskiem "aksjomatyczna teoria mnogości". Fanatycy tej religii wierzą, że gdy ze zbioru punków zabiorą ostatni (czyli NIC z założenia), to zbiór skróci się pozostając nieskrócony i końca już nie będzie, choć przed chwilą był.
Ciekawe dlaczego psychiatrzy się tym nie zajmą, bo szkodliwość społeczna (koszenie mózgów) takich doktryn jest znaczna ...




trolle SIO

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365