Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szacunek dla KRAKOWA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
07-02-2023 21:18haish (2904 punktów)Szacunek dla KRAKOWA
Ocena 2 na 2
www.msn.co(*)99d42762ae479faa063fa4e7663903

Kraków był zawsze zacnym grodem Rzeczpospolitej, ale teraz jego prestiż wzrasta.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>www.msn.co(*)99d42762ae479faa063fa4e7663903
>Kraków był zawsze zacnym grodem Rzeczpospolitej, ale teraz jego prestiż wzrasta.

B. ciekawa wiadomość. Jakbym wybierał się do Krakowa, to już wiem, gdzie zamieszkam Choć trochę obawiam się, że dziś, w dobie zamykania hoteli i restauracji, może być im trudno... Ale trzymam kciuki i namawiam do tego wszystkich racjonalistów (co by przez chwilę byli nieracjonalni...)
okragly (21676 punktów)
Otworzą hotel z barem w dawnym kościele na Stradomiu. Tak mają wyglądać wnętrza WIZUALIZACJE, ZDJĘCIA.

wnętrze wygląda jak wysoka jaskinia (ładnie przesklepiona) z raju
bym dodał ognisko na środku
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>www.msn.co(*)99d42762ae479faa063fa4e7663903
Jak będą tam serwować wino, chleb i ryby, to sukces finansowy lokalu gwarantowany.

A co do tacy, to nie musi ona służyć do roznoszenia...

cr
08-02-2023 10:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>www.msn.co(*)99d42762ae479faa063fa4e7663903
>Jak będą tam serwować wino, chleb i ryby, to sukces finansowy lokalu gwarantowany.
>A co do tacy, to nie musi ona służyć do roznoszenia...
nie na darmo kościoły są wysokie, ładnie przysklepione, wtedy ludzie wiecej daja na tacę i chetniej przychodzą
banki też wysokie, z skały (kamienia), po prostu rajska jaskinia (bezpieczeństwo)
08-02-2023 14:35 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>www.msn.co(*)99d42762ae479faa063fa4e7663903
>Jak będą tam serwować wino, chleb i ryby, to sukces finansowy lokalu gwarantowany.
>A co do tacy, to nie musi ona służyć do roznoszenia...

Gdyby przy tym nie korzystali z dostawców, tylko rozmnażali butelkę, bochenek i filety, to faktycznie sukces gwarantowany. A kelnerzy koniecznie muszą chodzić w czarnych sukienkach...
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A kelnerzy koniecznie muszą chodzić w czarnych sukienkach...
Tylko pod warunkiem, że nie będą się modlić przed posiłkiem.

cr
maurice_ (747 punktów)

>Kraków był zawsze zacnym grodem Rzeczpospolitej, ale teraz jego prestiż wzrasta.

To tylko kolejna nietrafiona inwestycja w nieruchomości. Gdyby wyburzali, byłby news.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365