Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Bezprzykładny atak na księży..."

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
18-05-2023 14:57Drobner (19539 punktów)"Bezprzykładny atak na księży..."
Ocena 5 na 5
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Paolo Monstro (6146 punktów)
>Lista
>księży podejrzanych i skazanych...


To jest narracja Kremla...

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Hgdtyu (-9 punktów)
>Lista
>księży podejrzanych i skazanych...


A wiesz drobner że katolicyzm to religia ducha prawdy?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Lista
>księży podejrzanych i skazanych...


Pokłosie budowania hierarchii społecznej opartej na religi, na emocjach, zamiast na rozsądku, rozumie i korzyściach.

Ksiądz stawał i nadal staje się dla biedoty ludzkim bogiem dlatego sobie pozwalał ale chyba już tak pozwala sobie jak dawnej.

Gdyby ksiądz był człowiekiem, to byłby kontrolowany przez innych i nie odważyłby się zrobić tego czego inni nie akceptują.

Te przykłady pokazują kim człowiek staje się, gdy ma nadmiar władzy i przez nikogo nie jest kontrolowany.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hgdtyu (-9 punktów)
>>Lista
>>księży podejrzanych i skazanych...

>Pokłosie budowania hierarchii społecznej opartej na religi, na emocjach, zamiast na rozsądku, rozumie i korzyściach.
>Ksiądz stawał i nadal staje się dla biedoty ludzkim bogiem dlatego sobie pozwalał ale chyba już tak pozwala sobie jak dawnej.
>Gdyby ksiądz był człowiekiem, to byłby kontrolowany przez innych i nie odważyłby się zrobić tego czego inni nie akceptują.
>Te przykłady pokazują kim człowiek staje się, gdy ma nadmiar władzy i przez nikogo nie jest kontrolowany.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


O jaką prawdę i o jaką miłość "nam chodzi".

Nawet zły może się stać dobry. choć ludzkość w przypadkach licznych temu przeczy.
Naprawdę nie jestem religijny ale fajny by był sąd. prawo. policja. lekarz.

Tylko że z tym jest jak słowem można ciąć jak maczetą NIE szanujmy się.
Bo z wami to jak tak to nie jak nie to tak.

Bóg nie stworzył zła za dużo gier i prasy i wiadomości.

I znowu sprytne pytanie jak NIE szanować.

Drobner delta force zero sat mission complete

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365