Racjonalista - Strona głównaDo treści
Muzeum fallusa w Husavik

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
25-08-2020 10:44Arminius (25555 punktów)Muzeum fallusa w Husavik
Ocena 1 na 1
W islandzkim Husavik znajduje się muzeum fallusa - podobno jedyne tego typu na tej planecie. Placówka szczyci się posiadaniem ponad trzystu okazów penisów - w tym wszystkich ssaków występujących na Islandii i wokół niej - w akwenach morskich. Husavik jest najbardziej znanym europejskim centrum "whale watching" - tak więc okazały zbiór okazałych organów płciowych waleni w muzeum jest - jest okazją do uzupełnienia wiedzy i wrażeń nabywanych podczas obserwacji wielorybów w ich środowisku naturalnym.
Tematyka jak wyżej jest sama w sobie wcale frapująca, jednakże moją uwagę przykuł inny wątek. Otóż założyciel muzeum, złapał "fallicznego bakcyla", w okresie dzieciństwa, kiedy to wręczono mu batog wykonany z....penisa byka!!! Podobno była to częsta praktyka - takie utylizowanie organu samca krowy. Co więcej - podobno takimi batogami posługiwano się powszechnie w czasie II wojny, szczególnie na froncie wschodnim - w celu dyscyplinowania cywilów!!!
Ten ostatni news wygląda mi na klasyczny "fake" ( szczególnie, iż najpewniej dotyczy Niemców) - ale wdzięczny będę za wszelką info na temat - całkowicie mi do tej pory nie znany.




"The museum's founder Sigurður Hjartarson worked as a teacher and principal for 37 years, teaching history and Spanish at Reykjavík's Hamrahlid College for the last 26 years before his retirement. As a child, he owned a bull's pizzle, which was given to him to use as a cattle whip. He began collecting penises after a friend heard the story of the bull's penis in 1974 and gave him four new ones, three of which Sigurður gave to friends. Acquaintances at whaling stations began bringing him whale penises as well, and the collection grew from there, expanding through donations and acquisitions from various sources around Iceland."

en.wikiped(*)Icelandic_Phallological_Museum


"Pizzles were widely used as late as 1944 by local paramilitary units on the Eastern Front, usually as a disciplinary measure against arrested or bullied civilians."
( Ernő Szép, The Smell of Humans: A Memoir of the Holocaust in Hungary, translated by John Bátki (Budapest: Corvina and Central European University Press, 1994)

en.wikipedia.org/wiki/Pizzle
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>W islandzkim Husavik znajduje się muzeum fallusa - podobno jedyne tego typu na tej planecie.<<
Za to w New Jersey znajduje się "ptaszek" Napoleona.
redditblog(*)g-kept-in-a-box-in-new-jersey/
Ptaszek, ptaszątko, no bo jak nazwać ten formalnie męski organ, jeśli on ma 1 do 1.5 cala. Długości, nie średnicy.
No i co sądzić o dobrze urodzonych damach, które stały w kolejce do czegoś takiego?
26-08-2020 12:05 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ptaszek, ptaszątko, no bo jak nazwać ten formalnie męski organ, jeśli on ma 1 do 1.5 cala. Długości, nie średnicy.
>No i co sądzić o dobrze urodzonych damach, które stały w kolejce do czegoś takiego?
A jakie miałbyś wobec tych dam oczekiwania i dlaczego?

cr
26-08-2020 20:42 
 Ocena 1 na 1
Cieślański (994 punktów)
>A jakie miałbyś wobec tych dam oczekiwania i dlaczego?
I to pochwalam. Wreszcie lotna Osoba która bezinteresownie łapie w MiG na czym sprawy londują. Na Ciernym Lodzie plantacji baranów Republiki bananowej.
Ja zasadniczo miałbym oczekiwania ustawiczne. A w zasadzie oralno-słuchowe czyli konwersacyjno-towarzyskie. Pragnienie porozmawiać. A motto główne, "cukiereczku, to nie ma ociekiwać, to ma być czyste" Byle nie mleć suchych plew na próżno ozorem i woli bożej łasuchowania, wbrew.
Azaliż, nie nabazgrane jest w Pismie:"lody przełamywać, mostów nie palić, forsować brody. Wyzwalać ogrody rozkoszy naj.... Tam gdzie my, tam nasz raj. I nawet w kieracie, będąc małym trybem, nie lizać bigmilka jedynie przez szybę. Eden to ma bić wieczność a nie przedwczesna chwilka. Rózkoszy jabłka garściami rwać. Taka jego merry huana mać.


bóg jest oszustwem
Zwoń w którymśkolwiek kozciele 534 76 96 44 byś była mi Bóstwem
28-08-2020 13:08 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Taka jego merry huana mać.
A nie "nać"?
Parafrazując: racz nać ćpać.

cr
Cieślański (994 punktów)
>Parafrazując: racz nać ćpać.
Za prawdę bowiem, nać selera, pobudzające związki zawiera.

Ja w miłości bywam krewki. Więc nać golę. Od marchewki. Dla higieny i wygody. Łatwiej przełamywać lody. Bo namiętność łacno zdycha kiedy dziewczę zgrabnym noskiem kicha podrażnione włoskiem. Sam w tym lubość własną mam. Łyse wzGóry chętniej ćpam. Nawet kiedy  "Rain purpury", że tak palnę zgrubej rury. Poczem dla zabawy straszę, krwawym mordem dziatki nasze. Z tabakiery farbą broczę, wrzeszcząc : "żadnych przywpadkowych poczęć!!! " Aby faktami prosto z łona do regulacji poczęć przekonać.


bóg jest oszustwem
zwoń fturymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś była mi Bóstwem

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365