> www.o2.pl/(*)zdej-parafii-7048259548527520a> "Prosimy, aby każdą ofiarę umieścić w kopercie z adresem ofiarodawcy po to, abyśmy potwierdzili, że> doszła do nas ta ofiara" - zaznaczył.> Macanie społeczeństwa, pod roboczą nazwą 'kogo możemy robić w chuja ?' lub ilu w Polsce jest> niewolników umysłowych podległych naszej ideologii ?To chyba lepsze, że ktoś daje z własnej woli, niż gdyby po prostu zabierali z naszych podatków, chcesz czy nie chcesz - płacisz.  Tak przynajmniej mi się wydaje...
|