Możliwe, ale odczułem to jakby małe dzieci nie należały do kategorii ludzi  Wiadomo, że słowo klucz to 'jedynie'. Małe dzieci nie jedynie chorują na "świnkę" bo chorują też ludzie dorośli. Dlatego pasuje ludzie. Pytanie z typu "mających na celu zmylić przeciwnika", bo ludzie (o ironio!) na ogół kojarzą tę chorobę z wiekiem dziecięcym. Ciekawe wariany bo mamy 'świnie' i "ŚWINKI morskie", taka podpowiedź xD. Kto wie, że to zapalenie przyusznic? Mało kto. Poraziło mnie to! Uczesnik zaznaczył 'świnie' bo chyba mu coś zaświtało jeżeli chodzi o fachową nazwę (krótko się namyślał) i skrewił  Pomyślałem sobie: ile razy w podobny sposób jesteśmy nabijani w butelkę? Przeraziło mnie to. Poraziło, przeraziło i wszystko na raz.
|