[12.01] 07:05 Tomas de Torquemada 7. Śmiejmy i cieszmy się, że wreszcie udało się racjonalistom odwrócić uwagę od Pentalogu i idei suwerennej świadomości i zająć uwagę wszystkich "szlachetnym" opluwaniem "furtasów", którzy nie chcą ugiąć karku przed dostojeństwem i autorytetami mędrców z kręgu portalu Racjonalista. Ta "furtaska" sfołocz powinna pokornie prosić i uniżenie błagać, nie zapominając o przeprosinach za bezczelną chęć do życia i prawo do samodzielnego myślenia. Śmiejmy się z "furtów-masonów" wszyscy razem: Błachachacha !!!!!!!!!!!! 8. Śmiejmy się nie tylko z "furtów"! Śmiejmy się ze wszystkich, którzy spróbowaliby pomysleć takimi kategoriami, jakimi rozumowała Pani Justyna Muller. Śmiejmy się, bo oni też mogą być oskarżeni o plagiat, gdy tylko swoje mysli zechcą "przelać na papier". Śmiejmy się, bo oto Pani Justyna Muller ma prawnie zagwarantowaną wyłączność na sposób widzenia świata. Tak samo, jak wszyscy pozostali filozofowie, ci żyjący i ci zmarli dawno temu... Śmiejmy się wszyscy! Błachachacha !!!!!!!!!!!! (bo to naprawdę komiczne) Śmiejmy się wreszcie z hiospicjów, będących katolicką alternatywą na rozwój genetyki (i innych nauk) mogących dawać ratunek osobom uznawanym za śmiertelnie chore. Śmiejmy się, bo wreszcie znajdzie sie miejsce dla "furtasów" w którym będą mogi tyrać do usranej śmierci. Odechce im się podważania niepodważalnych autorytetów z kręgu portalu Racjonalista. Śmiejmy się i radujmy, bo wreszcie jakoś dopieprzyliśmy tym "furtasom" z którymi nie mogliśmy sobie poradzić przez dwa lata. Śmiejmy się wszyscy razem, zgodnie, Ateiści z portalu Racjonalista razem z Katolikami. Potem będziemy dalej udawać, że jesteśmy ideologicznymi przeciwnikami. Na razie musimy zrobić wszystko, co tylko możliwe, aby wspólnie ocalić Dekalog. Błachachacha !!!!!!!!!!!!!!! Błachachacha !!!!!!!!!!!!!!!! Błachachacha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Furtian Wacław hihihi...
|