Witam Poniewaz od jakiegos czasu nie posiadam stalego dostepu do internetu, za kazdym razem kiedy odwiedzam racjonaliste dreczy mnie pewna trudnosc.Otoz ilosc watkow przybywajacych na forum w ciagu miesiaca jest przytlaczajaca.Przymiotnika tego uzywam doslownie mam na mysli iz najczesciej intelektualnie plodne watki w tym czasie zdaza juz byc przytloczone zupelnie absurdalnymi i\lub ulegaja przedawnieniu. Zatem przechodzac do sedna sprawy mam prosbe.Czy nie daloby sie zrobic czegos w stylu schowka dla watkow forum(cos w rodzaju tych zakladek do tekstow) gdzie kazdy moglby umieszczac sobie cale watki ktore go interesuja i odczytywac je w wolnym czasie?(byc moze kwestia byla juz poruszana ,sprawdzalem wczesniejsze posty, nic nie znalazlem) Co prawda widzialem jakies schowki pod postami ale , za åöä' nie wiem jak to dziala i gdzie one niby sa -wiec moze caly problem wynika z mojej niewiedzy.Zatem ostatecznie bede wdzieczny za poinstruowanie.Wstepnie to by bylo na tyle. Pozdrawiam użytkownikow racjonalisty.pl
|