Racjonalista - Strona głównaDo treści
schowki watkow z forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
30-01-2006 01:24Inieto (143 punktów)schowki watkow z forum
Witam
Poniewaz od jakiegos czasu nie posiadam stalego dostepu do internetu, za kazdym razem kiedy odwiedzam racjonaliste dreczy mnie pewna trudnosc.Otoz ilosc watkow przybywajacych na forum w ciagu miesiaca jest przytlaczajaca.Przymiotnika tego uzywam doslownie mam na mysli iz najczesciej intelektualnie plodne watki w tym czasie zdaza juz byc przytloczone zupelnie absurdalnymi i\lub ulegaja przedawnieniu.
Zatem przechodzac do sedna sprawy mam prosbe.Czy nie daloby sie zrobic czegos w stylu schowka dla watkow forum(cos w rodzaju tych zakladek do tekstow) gdzie kazdy moglby umieszczac sobie cale watki ktore go interesuja i odczytywac je w wolnym czasie?(byc moze kwestia byla juz poruszana ,sprawdzalem wczesniejsze posty, nic nie znalazlem)
Co prawda widzialem jakies schowki pod postami ale , za åöä' nie wiem jak to dziala i gdzie one niby sa -wiec moze caly problem wynika z mojej niewiedzy.Zatem ostatecznie bede wdzieczny za poinstruowanie.Wstepnie to by bylo na tyle.
Pozdrawiam użytkownikow racjonalisty.pl
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
Dobry pomysł, dodamy to.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365