Wierzycie w szatana. Im bardziej wierzycie, że on istnieje, tym bardziej staje się to prawdą, bo łatwiej jest przyswoić zło niż dobro. Bo wykazać się to rzecz prosta, tylko trzeba chcieć i umieć to zrobić, gdyż życie jest zbyt krótkie by się martwić. Macie problemy z tym, że mało małżeństw dostaje rozwód, ten kościelny, a pomyślcie też o innych, o dziciach, które są zagubione, przerzucane przez rodziców raz w lewo raz w prawo bo nie można myśleć tylko o sobie. Chcesz wziąć ślub, proszę bardzo, tylko wcześniej pomyśl jakie wiążą się z tym obowiązki.Tyle co chciałem powiedzieć. Mam nadzieję że skomentujecie tą bardzo dziwną wypowiedź. Pozdrawiam wszystkich. buźka  |