Racjonalista - Strona głównaDo treści
a tam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-04-2006 21:30buźka (55 punktów)a tam
Wierzycie w szatana. Im bardziej wierzycie, że on istnieje, tym bardziej staje się to prawdą, bo łatwiej jest przyswoić zło niż dobro. Bo wykazać się to rzecz prosta, tylko trzeba chcieć i umieć to zrobić, gdyż życie jest zbyt krótkie by się martwić. Macie problemy z tym, że mało małżeństw dostaje rozwód, ten kościelny, a pomyślcie też o innych, o dziciach, które są zagubione, przerzucane przez rodziców raz w lewo raz w prawo bo nie można myśleć tylko o sobie. Chcesz wziąć ślub, proszę bardzo, tylko wcześniej pomyśl jakie wiążą się z tym obowiązki.Tyle co chciałem powiedzieć. Mam nadzieję że skomentujecie tą bardzo dziwną wypowiedź. Pozdrawiam wszystkich. buźka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Volrath (3440 punktów)
Poprawiłem większość błędów. Proszę pisz gramatycznie, używając znaków przestankowych, a także poprawnie ortograficznie. Bo czyta się taki zlepek słów ciężko. I tak nadal to (Twój post) jest jakieś dziwne gramatycznie.

Poza tym jak chodzi o treść też dziwny post. Kto wierzy w szatana?? Bo większość z nas (obecnych tu na forum) chyba nie.
monia (134 punktów)

W szatana nie wierzę. Zła nie jest łatwiej przyswoić, tylko zło w ogóle da się przyswoić - ludzie są z gruntu dobrzy, tylko nabywają złe cechy.
Nie można przyswoić dobra ponieważ jest normą, elementem stałym. Zło jest zakłóceniem normy.

...pokrętne to było. Wybaczcie. Już jest 1:35. Pora spać
kariota (60 punktów)
>Wierzycie w szatana. Im bardziej wierzycie, że on
>istnieje, tym bardziej staje się to prawdą, bo łatwiej jest
>przyswoić zło niż dobro. Bo wykazać się to rzecz prosta,
>tylko trzeba chcieć i umieć to zrobić, gdyż życie jest zbyt
>krótkie by się martwić. Macie problemy z tym, że mało
>małżeństw dostaje rozwód, ten kościelny, a pomyślcie też o
>innych, o dziciach, które są zagubione, przerzucane przez
>rodziców raz w lewo raz w prawo bo nie można myśleć tylko o
>sobie. Chcesz wziąć ślub, proszę bardzo, tylko wcześniej
>pomyśl jakie wiążą się z tym obowiązki.Tyle co chciałem
>powiedzieć. Mam nadzieję że skomentujecie tą bardzo dziwną
>wypowiedź. Pozdrawiam wszystkich. buźka
>
a kto normalny wierzy w szatana przeciez to tylko pojecie..ha ha

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365