 |
Czas najwyższy na międzynarodowy bojkot i izolację Izraela Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-05-2021 08:44 | Arminius (25555 punktów) | Czas najwyższy na międzynarodowy bojkot i izolację Izraela
2 na 4 | W Holandii kilkuset naukowców - w reakcji na ostatnie ekscesy Izraela względem Palestyńczyków - podpisało petycję żądającą od rządu zerwania wszelkich ekonomicznych, politycznych i militarnych więzi z Izraelem, w USA kilkaset osób zaprotestowało przeciwko związkom Rona Laudera, Leon Blacka i Steven Tananbauma (członków organów zarządczych Muzeum Sztuki Współczesnej w NY) z Izraelem, oskarżając ich o wspieranie izraelskiego apartheidu, w Wielkiej Brytanii największy związek zawodowy aktorów potępił politykę Izraela tak w Jerozolimie jak i w Gazie, nazywając ją "przerażającą", co spowodowało odejście z niego kilku aktorów pochodzenia żydowskiego. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanych materiałów. Sytuacji jak wyżej było/jest multum. Świadczą one o radykalnej odmianie trendu i przyrastającej "masie krytycznej" przeciwników polityki Izraela, która - miejmy nadzieję - zacznie wywierać należyty wpływ na rządy i doprowadzi do przetrącenia grzbiety żydowsko - syjonistycznemu lobby. Kllka dni temu Białoruś dopuściła się aktu powietrznego piractwa. Reakcja na ten czyn była natychmiastowa. Przechwycenie samolotu jak wyżej - jakkolwiek wielce naganne - to hetka z pętelką w porównaniu ze zbrodniami żydowskiego reżimu. Jakie były reakcje na nie rządów państw europejskich??? Hipokryzja postaw i prowadzonej polityki, płynąca z porównania obydwu przykładów jest szokująca. Więc dobrze się dzieje, że zwykli obywatele biorą sprawy w swoje ręce deklarując swój pozytywny antysemityzm i przechodząc do czynów. Izrael należy traktować tak jak niegdyś RPA - czyli należy owo państwo poddać totalnej międzynarodowej izolacji i bojkotowi - gdyż w Izraelu system apartheidu jest gorszy niż kiedyś był w RPA. "Hundreds of academics have signed a petition calling on the Dutch government to sever relations with Israel over what they perceive as Israeli violations of international law in responding to Hamas terror group rockets from the Gaza Strip.Among the 564 signers is a researcher at a state Holocaust research institute. "We declare we join the calls of our Palestinian colleagues to boycott Israeli academic institutions," reads the petition, which is titled "Netherlands higher education stands in solidarity with Palestinians." The document also calls on the Dutch government to "sever all economic, political and military ties with Israel." www.timeso(*)ith-israel-over-gaza-fighting/"Nearly 300 people have signed a protest letter against the Museum of Modern Art's board in New York because some of its members have ties to Israel, with a rally outside the museum last week drawing several hundred pro-Palestinian protesters." www.timeso(*)modern-art-boards-israel-ties/"Britain's largest trade union for actors called Israel's treatment of Palestinians "disproportionate" and "horrifying," prompting three Jewish actors to leave the organization. Equity in a statement Thursday about the exchange of fire between Hamas and Israel said it condemns the "actions of the current Israeli government over the past few weeks, both in the policing of Jerusalem and toward Gaza." www.timeso(*)-against-hamas-3-members-quit/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| romaro (25211 punktów) | Portal, pochodzącego z Londynu Davida Horovitza i Amerykanskiego miliardera Setha Klarmana, to zwykły brukowiec. Według deklaracji Horovitza celem gazety jest dostarczenie czytelnikowi kompleksowego obrazu szybko zmieniającego się REGIONALNEGO OTOCZENIA. "Portal Times of Israel poinformował, że dwóch pijanych Polaków próbowało wtargnąć w Warszawie do autobusu, na pokładzie którego była grupa izraelskich studentów. Do zdarzenia miało dojść przed hotelem Novotel Warszawa Centrum. Na portalu można przeczytać także, że osoba ochraniająca wycieczkę postrzeliła jednego z mężczyzn, który miał trzymać w ręku nóż." Do artykułu odniosła sie Polska policja. "Nie było żadnego postrzału. Nikt nie próbował dostać się do żadnego autokaru. Zdarzenie, jak wynika z dotychczasowych ustaleń i informacji przekazanych przez wspominanego w tekście ochroniarza (notabene Polaka) nie ma żadnych związków z antysemityzmem, ani nacjonalizmem" - napisała policja na Twitterze. www.tvp.in(*)antysemickim-ataku-w-warszawie
|
|
 | 1 na 3 | Arminius (25555 punktów) | śmiałe tezy, a chybione | > Portal, pochodzącego z Londynu Davida Horovitza i Amerykanskiego miliardera Setha Klarmana, to zwykły brukowiec. Według deklaracji Horovitza celem gazety jest dostarczenie czytelnikowi kompleksowego obrazu szybko zmieniającego się REGIONALNEGO OTOCZENIA.> "Portal Times of Israel poinformował, że dwóch pijanych Polaków próbowało wtargnąć w Warszawie do autobusu, na pokładzie którego była grupa izraelskich studentów. Do zdarzenia miało dojść przed hotelem Novotel Warszawa Centrum. Na portalu można przeczytać także, że osoba ochraniająca wycieczkę postrzeliła jednego z mężczyzn, który miał trzymać w ręku nóż."> Do artykułu odniosła sie Polska policja.> "Nie było żadnego postrzału. Nikt nie próbował dostać się do żadnego autokaru. Zdarzenie, jak wynika z dotychczasowych ustaleń i informacji przekazanych przez wspominanego w tekście ochroniarza (notabene Polaka) nie ma żadnych związków z antysemityzmem, ani nacjonalizmem" - napisała policja na Twitterze.> www.tvp.in(*)antysemickim-ataku-w-warszawie> Twierdzi pan, że zdarzenia opisane w moim wątku to fake newsy? Śmiała teza i...całkowicie chybiona. Bo są one potwierdzone przez szereg innych mediów, proszę sobie zrobić przegląd weryfikacyjny - a się pan przekona "naocznie". Tymczasem dla przykładu podrzucam info o liście holenderskich akademików z "The Jerusalem Post." www.jpost.(*)rael-over-gaza-fighting-669058"Hundreds of academics have signed a petition calling on the Dutch government to sever relations with Israel over what they perceive as Israeli violations of international law in responding to Hamas rockets from the Gaza Strip. Among the 564 signers is a researcher at a state Holocaust research institute."
|
|
|  | 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | Odp: śmiałe tezy, a chybione | >Twierdzi pan, że zdarzenia opisane w moim wątku to fake newsy?
Odnosząc się tylko do tej odpowiedzi stwierdzam, że jesteś manipulantem - Niczego innego nie stwierdziłem w swojej odpowiedzi ponadto, że próbujesz uwiarygodnić swoją obsesję posługując się szmatławcem. Poza tym, że jesteś manipulantem, po tych twoich słowach >Prawo to jest wzorcowym przykładem zwyrodniałej teokracji i kołtuństwa żydowskiego. ...stwierdzam, że jesteś wzorcowym przykładem zwyrodniałej grupy: - "Na Polaków Bóg przypuścił upośledzenie, kalectwo w innych krajach nie znane, to jest kołtun, który się we wszystkich innych mowach nazywa kołtun polski."
|
|
| |  | 3 na 3 | haish (2904 punktów) | >>Twierdzi pan, że zdarzenia opisane w moim wątku to fake newsy?
>Poza tym, że jesteś manipulantem, po tych twoich słowach >>Prawo to jest wzorcowym przykładem zwyrodniałej teokracji i kołtuństwa żydowskiego. >...stwierdzam, że jesteś wzorcowym przykładem zwyrodniałej grupy: - "Na Polaków Bóg przypuścił upośledzenie, kalectwo w innych krajach nie znane, to jest kołtun, który się we wszystkich innych mowach nazywa kołtun polski." > Arminus jest klasycznym przykładem zmanipulowanego osobnika, który czując w sobie 'moc wielką' łyka jak pelikan newsy które dostarcza mu SYSTEM. SYSTEM działa na zasadzie algorytmu wyszukiwania - dostarcza osobnikowi treści spersonalizowane - podobnie jak w przypadku rekalam. Arminus nie jest w stanie ogarnąć tego własnym umysłem. Aby mieć obiektywny osąd w kwestji sporu, należy wykazać się czymś więcej niż bezmyślne klikanie i czytanie zapodanych przez SYSTEM treści. Przy wyszukiwaniu treści w internecie człowiek wielokrotnie musi wypełniać testy w typie 'nie jestem robotem' i inne kody, - to tworzy iluzję u wyszukującego. Jednak są metody i sposoby aby obejść te systemowe udogodnienia.
|
|
| | |  | 2 na 4 | Arminius (25555 punktów) | Arminius antysystemowiec | >>>Twierdzi pan, że zdarzenia opisane w moim wątku to fake newsy? >>Poza tym, że jesteś manipulantem, po tych twoich słowach >>>Prawo to jest wzorcowym przykładem zwyrodniałej teokracji i kołtuństwa żydowskiego. >>...stwierdzam, że jesteś wzorcowym przykładem zwyrodniałej grupy: - "Na Polaków Bóg przypuścił upośledzenie, kalectwo w innych krajach nie znane, to jest kołtun, który się we wszystkich innych mowach nazywa kołtun polski." >> >Arminus jest klasycznym przykładem zmanipulowanego osobnika, który czując w sobie 'moc wielką' >łyka jak pelikan newsy które dostarcza mu SYSTEM.
SYSTEM - jeżeli już o nim rozmawiamy - skonstruowany przez lobby żydowskie ma na celu ukrywanie faktów odnoszących się do prześladowania Palestyńczyków przez Żydów, ewentualnie wykoślawianie tych faktów. Ja zaś, w swym skromnym niestety zakresie - staram się być "antysystemowy" prezentując prawdziwe oblicze rzeczywistości i podrzucając linki do materiałów weryfikujących.
|
|
| | | |  | | haish (2904 punktów) | Odp: Arminius antysystemowiec | > >>>Twierdzi pan, że zdarzenia opisane w moim wątku to fake newsy?> >>Poza tym, że jesteś manipulantem, po tych twoich słowach> >>>Prawo to jest wzorcowym przykładem zwyrodniałej teokracji i kołtuństwa żydowskiego.> >>...stwierdzam, że jesteś wzorcowym przykładem zwyrodniałej grupy: - "Na Polaków Bóg przypuścił upośledzenie, kalectwo w innych krajach nie znane, to jest kołtun, który się we wszystkich innych mowach nazywa kołtun polski."> >>> >Arminus jest klasycznym przykładem zmanipulowanego osobnika, który czując w sobie 'moc wielką'> >łyka jak pelikan newsy które dostarcza mu SYSTEM.> SYSTEM - jeżeli już o nim rozmawiamy - skonstruowany przez lobby żydowskie ma na celu ukrywanie faktów odnoszących się do prześladowania Palestyńczyków przez Żydów, ewentualnie wykoślawianie tych faktów. Ja zaś, w swym skromnym niestety zakresie - staram się być "antysystemowy" prezentując prawdziwe oblicze rzeczywistości i podrzucając linki do materiałów weryfikujących.W SYSTEMIE istnieją kody regionu, więc niemal wszystkie wyszukiwarki personalizują według regionu, kraju itd. Prześladowania Palestyńczyków istnieją w głowach 'pożytecznych idiotów' - rzeczywistość jest taka, że świat arabski nie przejmuje się Palestyńczykami i ma o nich wyrobioną opinię, dla 'interesu różnej maści' temat krzywdy palestyńskiej jest wdzięczny i wygodny jako narzędzie własnej polityki i z empatią nie ma nic wspólnego, - powtarzanie gadki o żydowskim lobby jest sloganem - bardziej bliższe prawdy byłoby określenie "lobby neofitów w tym żydowskich".
|
|
| | | | |  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >>>>> >Prześladowania Palestyńczyków istnieją w głowach 'pożytecznych idiotów' - rzeczywistość jest >taka, że świat arabski nie przejmuje się Palestyńczykami i ma o nich wyrobioną opinię, >dla 'interesu różnej maści' temat krzywdy palestyńskiej jest wdzięczny i wygodny jako narzędzie własnej polityki
Jak doszedłeś do tego co istnieje w głowach 'pożytecznych idiotów' ?? Dalsza część to powielanie znanej żydowskiej śpiewki, Gomułkę też oskarżano, że "nieszczęśliwych" Żydów wykorzystuje do własnej polityki.
|
|
| | | | | |  | | haish (2904 punktów) | >>>>>>>Prześladowania Palestyńczyków istnieją w głowach 'pożytecznych idiotów' - rzeczywistość jest >>taka, że świat arabski nie przejmuje się Palestyńczykami i ma o nich wyrobioną opinię, >>dla 'interesu różnej maści' temat krzywdy palestyńskiej jest wdzięczny i wygodny jako narzędzie >własnej polityki >Jak doszedłeś do tego co istnieje w głowach 'pożytecznych idiotów' ?? >Dalsza część to powielanie znanej żydowskiej śpiewki, Gomułkę też oskarżano, że "nieszczęśliwych" Żydów wykorzystuje do własnej polityki.
'Śpiewka żydowska' czy 'śpiewka o Żydach' - obie są na tę samą nutę ---- "Klaskaniem mając obrzękłe prawice(obie ręce zaangażowane w prawość i sprawiedliwość) znudzony pieśnią LUD wołał o czyny....................."
Gomułka tak samo jak inni rządzący trzymał się stołka za wszelką cenę. Poszerzając horyzonty myślenia nietrudno zauważyć że zmuszeni po 68 roku do emigracji Polacy narodowości żydowskiej zasilili swoimi umiejętnościami młode państwo jakim był wtedy Izrael, - dobrowolnie się tam nie wybierali. Tak wygląda polityka w cieniu i ciszy gabinetów, - dla społeczeństwa opowiada się bajki.
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >>>>>>>> >Poszerzając horyzonty myślenia nietrudno zauważyć że zmuszeni po 68 roku do emigracji Polacy narodowości żydowskiej zasilili swoimi umiejętnościami młode państwo jakim był wtedy Izrael, - dobrowolnie się tam nie wybierali. Tak wygląda polityka w cieniu i ciszy gabinetów, - dla społeczeństwa opowiada się bajki. >
Poszerzając swoją wiedzę, można zapoznać się, jak po wojnie, podnoszono umiejętności Żydów do mordowania Palestyńczyków w Bolkowie, niedaleko Lądka Zdroju.
|
|
| |  | 3 na 5 | Arminius (25555 punktów) | żydowskie kołtuństwo | >>Twierdzi pan, że zdarzenia opisane w moim wątku to fake newsy? >Odnosząc się tylko do tej odpowiedzi stwierdzam, że jesteś manipulantem - Niczego innego nie stwierdziłem w swojej odpowiedzi ponadto, że próbujesz uwiarygodnić swoją obsesję posługując się szmatławcem.
Czy The Jerusalem Post jest także szmatławcem? I te wszystkie inne media, które podały news o liście holenderskich uczonych? Czy pan ma w sobie instynkt masochisty??? Czy prowokuje mnie pan do tego żebym "grillował" pana w tym wątku, podrzucając oraz to nowe linki potwierdzające autentyczność zaprezentowanych faktów? Pan się miota, zaplątany we własnych sidłach. Pan inną miarę przykłada do Żydów, inna do PiSowców. Pan jest hipokrytą, który się szamocze jak wyżej - bo pan skonfrontowany z miażdżącymi faktami jak te z podlinkowanych materiałów, zaczyna sobie zdawać sprawę z tego w jakie grząskie bagno obłudy i dwulicowości zabrnął - uprawiając przez lata bezrefleksyjną, tępą i irracjonalną apologię Żydów.
>Poza tym, że jesteś manipulantem, po tych twoich słowach
Pan stwierdził, że źródło na które się powołałem nie jest wiarygodne. Pomijając kwestię zasadności pańskiego twierdzenia, podałem panu inne i mogę podać szereg innych. Na czym więc moja manipulacja polega???
>>Prawo to jest wzorcowym przykładem zwyrodniałej teokracji i kołtuństwa żydowskiego. >...stwierdzam, że jesteś wzorcowym przykładem zwyrodniałej grupy: - "Na Polaków Bóg przypuścił >upośledzenie, kalectwo w innych krajach nie znane, to jest kołtun, który się we wszystkich >innych mowach nazywa kołtun polski."
Plica polonica była przypadłością zdrowotną charakterystyczną także dla stron polskich. I cytat zapodany przez pana do takiej właśnie przypadłości się odnosi (nota bene z higieną u Ostjuden było równie źle jak u polskich i ruskich chłopów, albo jeszcze gorzej). Co do metaforycznego znaczenia słowa "Kołtun" - wyśmienicie obrazuje go w czasach obecnych żydowski ultranacjonalizm ze swym..."kołtuńskim" stosunkiem do praw ludności palestyńskiej.
|
|
1 na 3 | Gigo (484 punktów) | Odp: Czas najwyższy na międzynarodowy bojkot i izolację Izraela |
Tak, pełno takich insynuacji, kupowanych kapitałem szejków naftowych jak również wydalanych za przyczyną zwykłego antysemityzmu ukazuje się codziennie, na całym świecie. Nic nowego pod Słońcem!
Ale: "Psy szczekają, karawana idzie dalej..." I malutki Izrael, otoczony przeważającym liczebnie wrogiem broni się - skutecznie - przed unicestwieniem. Bo aby wypełnić postulaty "obrońców Palestyny", Izraelici powinni popełnić zbiorowe samobójstwo. Niedoczekanie, drogi Armi.
|
|
 | 4 na 4 | Arminius (25555 punktów) | doczekamy | >Tak, pełno takich insynuacji, kupowanych kapitałem szejków naftowych jak również wydalanych za przyczyną zwykłego antysemityzmu ukazuje się codziennie, na całym świecie. Nic nowego pod Słońcem!
Pan też uważa, że zapodane przeze mnie fakty to "fejki"? Ucieka pan od prawdy w paranoję - to smutne.
>Ale: "Psy szczekają, karawana idzie dalej..." I malutki Izrael, otoczony przeważającym liczebnie >wrogiem broni się - skutecznie - przed unicestwieniem.
Do czasu. Kto jak kto ale Żydzi najlepiej powinni wiedzieć, że kto sieje wiatry ten zbiera burze. A sieją oni straszne wiatry - zbiorą więc przerażające burze.
>Bo aby wypełnić postulaty "obrońców Palestyny", Izraelici powinni popełnić zbiorowe >samobójstwo.
Nie. Powinni oddać połowę Izraela Palestyńczykom i wypłacić im sowite odszkodowanie za kolonialny podbój ich ojcowizny i wieloletnie prześladowania.
>Niedoczekanie, drogi Armi.
Doczekamy, doczekamy. Doczekaliśmy końca komunizmu, doczekaliśmy kryzysu wielkiego w kościele rzymsko - katolickim, doczekamy końca...apartheidu i rasizmu żydowskiego w Palestynie. Pańskie emocje są najlepszym dowodem na to, że Izrael w swym obecnym kształcie zaczyna się powoli staczać po równi pochyłej. Pan to widzi. Trochę to może potrwać, ale koniec jest już chyba przesądzony.
|
|
|  | 2 na 2 | Fizyk (17637 punktów) | Fejki | > Pan też uważa, że zapodane przeze mnie fakty to "fejki"?
Niewątpliwie. Pan, panie Arminiusie niewątpliwie podawał na tym forum fałszywe informacje o Einsteinie. Nie rozumiejąc istoty teorii względności wielokrotnie pan posądzał Einsteina o plagiat. Mimo moich wyjaśnień co było już znane w 1905 roku, a co było oryginalnym wkładem Einsteina, był pan głuchy na historię nauki i trwał pan w swoim antysemickim zaślepieniu. Nic się od tego czasu nie zmieniło.
|
|
| |  | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | niewątpliwa paranoja | >> Pan też uważa, że zapodane przeze mnie fakty to "fejki"? >Niewątpliwie.
Niewątpliwie są one prawdziwe - proszę sobie samodzielnie zweryfikować je w internecie. Kwestionując je, ucieka pan w paranoję, nie mogąc strawić bolesnej prawdy. Jak jacyś płaskoziemcy...czy fundamentaliści religijni.
>Pan, panie Arminiusie niewątpliwie podawał na tym forum fałszywe informacje o Einsteinie
Podawałem i nadal podaję prawdziwe info o Einsteinie. To jest informcję o tym, iż wielokrotnie czerpał on z dorobku innych naukowców nie przyznając tego faktu - co czyni go oszustem i plagiatorem. Szczególnie jaskrawy przykład jego postawy jak wyżej zaistniał w przypadku STW, którą "podebrał" kilku innym naukowcom, zwłaszcza francuskiemu matematykowi Poincare.
|
|
 | 2 na 2 | qwery (2864 punktów) | Odp: Czas najwyższy na międzynarodowy bojkot i izolację Izraela | >Tak, pełno takich insynuacji, kupowanych kapitałem szejków naftowych jak również wydalanych za przyczyną zwykłego antysemityzmu ukazuje się codziennie, na całym świecie. Nic nowego pod Słońcem! >Ale: "Psy szczekają, karawana idzie dalej..." I malutki Izrael, otoczony przeważającym liczebnie wrogiem broni się - skutecznie - przed unicestwieniem. Bo aby wypełnić postulaty "obrońców Palestyny", Izraelici powinni popełnić zbiorowe samobójstwo. >Niedoczekanie, drogi Armi. >
Sformulowanie " malutki Izrael, otoczony ....." sugeruje zajęcie stanowiska po jego strone, moze nawet jakąś sympatie, a przecierz to zwykli kolonizatorzy. Nawet jak kiedyś tam mieszkali to co z tego, na naszych ziemiach odzyskanych mieszkali niemcy a w kosowie serbowie. Od czasów powstania tam panstwa Izrael to oni sa intruzami. Ja im z tego wyrzutu nie robie, takie życie, ale robić z nich ofiare to wydaje sie nieco śmieszne.
|
|
|  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >to zwykli kolonizatorzy.
Chyba niezwykli skoro cały świat wierzy, że tajny rząd żydowski rządz światem za pomocą kapitału.
To jest jednak oznaka niezwykłości.
Nikt nie wierzy, że tajny rząd palestyński rządzi światem.
|
|
| |  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >>to zwykli kolonizatorzy. >Chyba niezwykli skoro cały świat wierzy, że tajny rząd żydowski rządz światem za pomocą kapitału. >To jest jednak oznaka niezwykłości. >
W Polsce rządzą za pomocą kilku agentów, którzy przekupili, ogłupili naród i zainstalowali swoje oprogramowania w kluczowych systemach. Dzisiaj polski idiota wierzy, że to on, kartką do oddania głosu, rządzi Polską i jest w tym najlepszy. Czy to są Żydzi ? Na pewno są to Amerykanie i wśród nich może być kilku Żydów. Jest to sitwa, której boją się Francuzi, Rosjanie, Chińczycy i wielu, znający skutki ich skrytobójczych morderstw i fałszywych oszczerstw. Disraeli, już dawno, powiedział, że światem rządzą ci, których nie widzimy. Ciekawe, ile procent Polaków ściągnie na najbliższe "wybory" propaganda i czy uda się specom od psychologii tłumu, osiągnąć podział 5O% na 5O% do samego oddawania głosów. Lud jak zobaczy, że oddając głos przechylił szalę, to mu się wydaje, że to on rządzi i wybiera.
|
|
| |  | | qwery (2864 punktów) | >>to zwykli kolonizatorzy. >Chyba niezwykli skoro cały świat wierzy, że tajny rząd żydowski rządz światem za pomocą kapitału. >To jest jednak oznaka niezwykłości. >Nikt nie wierzy, że tajny rząd palestyński rządzi światem.
Niezauważyłeś? Kontekst watku nie dotyczył tego aspektu a aspektu moralnego, są zwykłymi kolanizatorami w sensie moralnym. Podboje to coś zwykłego.
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Judaizm i islam są niekompatybilne. Tego nie da się połączyć, to nie będzie działać. Stąd wojna ideologiczno-kulturowa. Na jednym terenie nie może być 2 różnych Panów a przynajmniej nie bez wojny między nimi. Jeden teren jeden Pan daje szansę na spokój. Bez połączenia kultur wojna będzie trwała, bowiem każdy będzie widział zło za murem. Zwierzeta społeczne z zaprogramowanym instynktem społecznym będą atakować inne zwierzęta o sprzecznym instynkcie nawet wtedy gdy będą jednego gatunku. Czyzby ewolucja społeczna nie różniła się w zasadzie od ewolucji organizmów? pl.m.wikipedia.org/wiki/Dobór_naturalny> dobór apostatyczny ("faworyzujący odstępców") - faworyzuje osobniki o cechach całkowicie odbiegających od reszty, jest niemożliwy do przedstawienia na wykresie. Przykładem są białka układu odpornościowego oraz białka na powierzchni ciał pasożytów.
|
|
 | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >Judaizm i islam są niekompatybilne. Tego nie da się połączyć, to nie będzie działać. Stąd wojna ideologiczno-kulturowa.
Tam gdzie jest Żyd zaraz stworzy antysemityzm. Tam gdzie jest Ameryka zaraz będzie wojna i żadne religie nie mają z tym nic wspólnego. Islam ma pecha bo ma ROPĘ. Ameryka dąży do stania się monopolistą w posiadaniu, zarządzaniu i robienia geszeftów na ENERGII. Narzucisz komuś swój pieniądz i masz energię pod sobą to wszyscy muszą paść na kolana i kupować sobie u ciebie łaskę. Energia odnawialna ma na celu uchronić nas przed amerykańskim monopolem. Czy Islam ma bazy wojskowe po całym świecie albo jakaś inna religia ??
>Na jednym terenie nie może być 2 różnych Panów a przynajmniej nie bez wojny między nimi. Jeden teren jeden Pan daje szansę na spokój.
Jedna Ziemia jeden pan, reszta to jego niewolnicy. Już siedemdziesiąt lat temu intelektualiści prorokowali, że jest kwsetią czasu, kiedy Ameryka zamieni świat w swój komisariat policyjny. Świat ludzi wolnych, bez numeru PESEL, staje się coraz mniejszy.
|
|
|  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Tam gdzie jest Ameryka zaraz będzie wojnaWydać u Ciebie rys komunistyczny. Tak bardzo koncentrujesz się na wrogu, że już nic innego poza nim nie widzisz. A jak ten świat będzie wyglądał kiedy już pokonasz wroga? Wychowałem się na amerykańskich filmach, moja psyche wypełniają amerykańskie emocje. Chcesz mi powiedzieć, że serial Sense8 pl.m.wikipedia.org/wiki/Sense8stworzyło czyste zło? Nie! Mam dla ciebie propozycje, żeby nie ulegać cudzej, wrogiej manipulacji przez co dominacji musimy stworzyć ideologiczną alternatywę. Co powiesz, żeby zagrać w jednej drużynie na rzecz publicznie jawnej księgi kapitału? Przystań do mnie i bądź mi przyjacielem a ja będę Tobie. Ktoś jeszcze przystanie i na tej podstawie będziemy budować swoją małą niezależność. Wspólnota musi opierać się na jakieś idei a idea publicznie jawnej księgi kapitału jest do tego stoworzona.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|