Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jakie plany?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-05-2021 00:44haish (2904 punktów)Jakie plany?
Ocena 2 na 2
Od początku ograniczeń, począwszy do wiosny 2020 zaniechano wszelkich imprez, spotkań organizacji i stowarzyszeń mających w nazwie 'racjonalizm'. Wiele witryn internetowych świeckich i racjonalistycznych zawiesiło działalność. Jedynie www.racjonalista.pl przetrwało ograniczenia bez uszczerbku, - wiadomo Kraków, a to nobilituje i zobowiązuje, - nie dotyczy to jak widać stron w internecie. Na uwagę zasługuje 'kalendarz naukowy dla dzieci' JAKO NAJBARDZIEJ AKTUALNA INICJATYWA."Kalendarz zyskał bardzo atrakcyjną szatę graficzną, każdy dzień roku powiązany jest w nim z odkryciami z dziedziny astronomii, biologii, techniki, informatyki, biologii i innych nauk. Nie brakuje też w kalendarzu akcentów polskich, jak i wydarzeń artystycznych, które znakomicie inspirują ścisłe umysły do pełnego wyobraźni opisywania świata." Autorem wpisu na portalu racjonalista.tv jest laureat "Kryształowego Świecznika publiczności", nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa(2014).

www.psr.or(*)2-racjonalizm-znany-i-nieznany
niedziela, 28 styczeń 2018 16:03

racjonalista.tv/
Kalendarz naukowy dla dzieci
2 maja 2021


www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/poznan
05 styczeń 2020 22:45

www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/wroclaw
03 luty 2020 23:45

www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/krakow
04 grudzień 2018 00:12

www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/warszawa
27 listopad 2017 00:37

www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/szczecin
08 grudzień 2016 10:52

www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/lodz
27 sierpień 2013 02:15

www.psr.org.pl/gdzie-dzialamy/katowice
22 lipiec 2013 10:44

Może ktoś z forumowiczów wie ile ten 'kryształowy świecznik' ma ramion na świece?
Nurtuje mnie także, czy obecnie sytuacja-sprawy działania na rzecz racjonalizmu mają się, aż tak źle pod obecnymi rządami?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365