Racjonalista - Strona głównaDo treści
atomowa budowa raju

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-05-2021 18:06okragly (21676 punktów)atomowa budowa raju
analogia pomiędzy budową zażyłego stada ludzkiego w raju a atomem. Atom to podstawowy składnik materii. Składa się z ujemnie naładowanego jądra o dużej gęstości (matriarchat) i otaczającej go elektronów (mężczyźni) o dodatnim ładunku.
Jądro atomowe – centralna część atomu składająca się z protonów (kobiet) i neutronów (dzieci), powiązanych siłami jądrowymi,

tlen w jądrze atomowym ma 8 protonów (kobiet) , podstawa życia na ziemi, tak było w raju
7 protonami (azot), 6 (węgiel) podstawy życia. Jeśli za dużo protonów w atomie, się rozpada, tak było w raju, na dwa mniejsze pierwiastki (zażyłe stada ludzkie)

Dwa stada ludzkie jak się spotkaly w raju reagowaly jak związki chemiczne, często wzrastala temperatura, tworzyła się nowa jakość

Jest podobne pojęcie, rodzina nuklearna, to dwoje rodziców + dzieci
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Dwa stada ludzkie jak się spotkaly w raju reagowaly jak związki chemiczne, często wzrastala temperatura, tworzyła się nowa jakość


chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Tę tabliczkę to prawie na pewno pani domu umieściła.
(Bo ja bym była chętna, ale niestety nie mam psa. )

cr
romaro (25211 punktów)
>Tę tabliczkę to prawie na pewno pani domu umieściła.
>(Bo ja bym była chętna, ale niestety nie mam psa. )
Rozumiem, ale czy koniecznie ty musisz straszyć, bo została mi tylko z wrednym panem domu. Za to w promocji dodam (bo mam), zestaw prezentowy Kozioł

laq.pl/zes(*)eling-i-zel-5902730835868.html
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>dodam (bo mam), zestaw prezentowy Kozioł
U mnie pan domu ma ten żel i pięknie nim capi.

cr
31-05-2021 17:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Tę tabliczkę to prawie na pewno pani domu umieściła.
Tę tabliczkę to prawie na pewno pan domu umieścił
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Tę tabliczkę to prawie na pewno pani domu umieściła.
>Tę tabliczkę to prawie na pewno pan domu umieścił
Jak pani, to pani jest do siebie zdystansowana, a jak pan, to z pana jest grubianin.

cr
01-06-2021 08:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Tę tabliczkę to prawie na pewno pani domu umieściła.
>>Tę tabliczkę to prawie na pewno pan domu umieścił
>Jak pani, to pani jest do siebie zdystansowana, a jak pan, to z pana jest grubianin.
grafika wywołuje ból u faceta, żaden sie nie zbliży, nie taki chyba cel pani.
To zazdrosnik zawiesił
romaro (25211 punktów)
>>Jak pani, to pani jest do siebie zdystansowana, a jak pan, to z pana jest grubianin.
> grafika wywołuje ból u faceta, żaden sie nie zbliży, nie taki chyba cel pani.
Facet skończ już.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Facet skończ już.
Toż to Jego wątek!

cr
romaro (25211 punktów)
>>>Tę tabliczkę to prawie na pewno pani domu umieściła.
>>Tę tabliczkę to prawie na pewno pan domu umieścił
>Jak pani, to pani jest do siebie zdystansowana, a jak pan, to z pana jest grubianin.
Ale gdy nie jest ciepłą kluchą i capi proszkiem do prania i dobrymi perfumami, to jego grubiaństwo bywa urocze.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>grubiaństwo bywa urocze.
Takie cosik uroki wyklucza.

cr
romaro (25211 punktów)
>>grubiaństwo bywa urocze.
>Takie cosik uroki wyklucza.
Nie dramatyzuję, ale na mojego Tourette'a nie ma lekarstwa w "podlinkowanym" miejscu.
Wiem, to co powiedziałem poprzednio było... Nie było urocze.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>na mojego Tourette'a nie ma lekarstwa
A widzisz, Tourette, nie pomyślałam.

(A szarley może jest po prostu niezdiagnozowany. )

cr
romaro (25211 punktów)
>A widzisz, Tourette, nie pomyślałam.
>(A szarley może jest po prostu niezdiagnozowany. )
Moja droga, powiedz w co ty mnie wciągasz? Zresztą... Jak chcesz mogę go zastrzelić.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> Jak chcesz mogę go zastrzelić.
Wystarczy, że on nas już niczym nie zastrzeli.


cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365