> >1. I tak, ludzie sztuki są zazwyczaj emocjonalni i lewicowi - tu mamy ewidentną dominację półkuli >prawej. >
Może zazwyczaj tak jest. Zawsze, finansowo są awansowani lewicowi ludzie "sztuki", bez względu na to jaka ona jest. Z tego powodu powstają takie złudzenia. Artysta boi się być nie lewicowy, bo to oznacza koniec, jego finansowej kariery. A gdyby ktoś, posądził go o antysemityzm, o tym to strach myśleć, co by było. Dlatego artyście, bezpiecznie jest ożenić się z Zydówką, wszystkie drogi kariery stoją otworem. Pisząc to używałem tylko lewej półkuli.
|