Racjonalista - Strona głównaDo treści
co, jakbyśmy popłyneli?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-06-2021 11:45okragly (21676 punktów)co, jakbyśmy popłyneli?
Miłość fizjologiczna nie trwa długo. Młode dziewczyny wolą starszych (rajskie liceum, zakończone egzaminem dojrzałości?) gdy sa starsze egzaminuja z dojrzałości młodszych. rajska natura, Jeśli wypełnimy naturę będzie więcej miłości, radości, szczęścia Milość unosi człowieka (przyjemność drogowskazem) jak się kończy, szuka sie nową i znów mamy ogien w piecu. W raju dokonał się nasz największy postęp, staliśmy się człowiekiem. Może to z tej przyczyny? Kobieta bzykala sie z kim chciala, kiedy chciala. kobiety (ich ciała) sa genialne

Seksualność to nasza strefa cienia, choc to ogromna, uniwersalna siła. Mamy niewykorzystana energia która jest osią wszystkich wyobrażonych obszarów aktywności, możemy ją wykorzystać do wyzwolenia się z niewolnictwa, hierarchii. Seksualność językiem głębokiej komunikacji i intymności, ucieleśniona duchowość raju. Moc, współczucie i obfitość stają się rzeczywistością w pełni dobra całości.
W raju dopiero pozbawienie ozdoby głowy czyni nagim.
na początek ruska bania, uczyniłaby nas lepszymi
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365