Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wiara i krzyk że Boga nie ma.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
07-10-2018 23:15wiemżenicniewiem (-1 punktów)Wiara i krzyk że Boga nie ma.
Ocena -3 na 3
Idioci. Zanim będziecie obrażać katolików radzę sprawdzić w słowniku języka polskiego co to jest wiara. Tacy jesteście racjonalni a nawet w fizyce macie interpretacje takie jak interpretacja kopenhaska. I nawet nie możecie według fizyki kwantowej przewidzieć przyszłości tłuki. Kretynj myślą że wszystko wiedzą a mądrzy wiedzą że mało wiedzą. Tacy niby jesteście mądrzy a nie wiecie że wiara jest z ZASADY irracjonalna. Albo wiecie tylko lubicie obrażać ludzi debile (oczywiście nie mówię o tych trzymających poziom).
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>Tacy niby jesteście mądrzy a nie wiecie że wiara
>jest z ZASADY irracjonalna.

Wiara w niewidzalne stworki, ktore na dodatek nie moga zostac przez wierzych w te stworki dokladnie zdefiniowane ro nie irracjonalizm a idiotyzm

Latac po swiecie, machac raczkami i krzyczec, ze wierzy sie w blizej i dalej nieokreslone cosie jest delikatnie powiedziawszy smieszne
tarkos (10757 punktów)
>Idioci.
Skąd wiesz, skoro "nicniewiesz"?
> Zanim będziecie obrażać katolików..
Możesz podać przykłady tego obrażania?
>.. radzę sprawdzić w słowniku języka polskiego co to jest
>wiara.
To, co się przyjmuje bez sprawdzenia (przez autorytet, czy jak)?
> Tacy jesteście racjonalni
Staramy się.
> nie możecie według fizyki kwantowej przewidzieć przyszłości tłuki.
A Wy, oświeceni przewidujecie trafniej? Podzielcie się z bliźnimi lepszą wiedzą..
> Kretynj myślą
..zamiast ich obsobaczać.
>lubicie obrażać ludzi debile
Niesłychanie mnie dziwi wyrażanie złego o kimś mniemania - czy przez dewaluowanie innych stajecie się lepsi?
>
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Idioci. Zanim będziecie obrażać katolików radzę sprawdzić w słowniku języka polskiego co to jest wiara.
images.goo(*)w=610&h=428&source=sh/x/im

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Ateos (39 punktów)
(zablokowany)
A Ty potrafisz przewidywać przyszłość? Jeśli tak, to ja poproszę numery totolotka w kumulacji
Ateos (39 punktów)
(zablokowany)
>Idioci. Zanim będziecie obrażać katolików radzę sprawdzić w słowniku języka polskiego co to jest
>wiara. Tacy jesteście racjonalni a nawet w fizyce macie interpretacje takie jak interpretacja
>kopenhaska. I nawet nie możecie według fizyki kwantowej przewidzieć przyszłości tłuki. Kretynj myślą
>że wszystko wiedzą a mądrzy wiedzą że mało wiedzą. Tacy niby jesteście mądrzy a nie wiecie że wiara
>jest z ZASADY irracjonalna. Albo wiecie tylko lubicie obrażać ludzi debile (oczywiście nie mówię o
>tych trzymających poziom).

Tak na serio, co do tych wszystkowiedzących, to ja znam taką jedną grupę, gang. Mają jedną odpowiedź na wszystko: Bóg tak chciał.
Wiesz o jakim gangu tutaj mowa?

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365