wyginiemy, to pewne, tak jak każdy gatunek, który zastępowany jest lepiej przystosowanym, nowym jego wydaniem Czy to możliwe żeby wyłonił się z nas lepszy gatunek który wyprze nas, gorszych, (jak my wyparliśmy neandertalczyków?)
Zapewne wcześniej znikniemy na skutek ominięcia kontroli prawom natury –brak naturalnych mechanizmów ewolucyjnych. Podcinamy gałąź, na której siedzimy mimo wszystko, jeszcze z 10 mln lat na tym lez padole pożyjemy (życie jest wieczne) wyłonienie sie naszego gatunku mialo miejsce 0.3 mln lat temu a cywilizacje mamy od niedawna (mój pra, pra dziadek, niewolnik, żył w epoce kamienia żelaznego, można powiedzieć że jesteśmy w wieku niemowlecym cyklu spodziewanego życia człowieka na ziemi |