Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kongres RPP Nowoczesna Polska

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-09-2010 12:13Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Kongres RPP Nowoczesna Polska
Ocena 6 na 6
Warto się zapisać i wybrać tam Waszym zdaniem ?

Już za rok 'Nowoczesna Polska' może być siłą która odcementuje po 5 latach polską scenę polityczną. Może nawet warto 'delegację' PSR tam wysłać ? - póki co jest to projekt apolityczny, a kwestie które będą tam podnoszone są w centrum zainteresowania racjonalistów. Debata ma się podobno odbyć bez ram czasowych więc każdy powinien zdążyć poruszyć szczególnie interesujący go temat. Szum medialny wokół tego będzie ogromny - dlatego moim zdaniem WARTO. Szczególnie interesującą dla mnie kwestią będzie niedofinansowanie polskiej nauki.

Pozdrawiam i w sumie polecam: www.ruchpoparciapalikota.pl/

PS. I można na własne oczy się będzie przekonać czy to realny projekt czy political-fiction i kolejny happening...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MarcinK (9189 punktów)
> www.ruchpoparciapalikota.pl/

1 625 756 odsłon na stronie. Całkiem nieźle się zaczyna.
Bezdomny (621 punktów)
Dlaczego Palikot nie był tak aktywny w komisji Przyjazne Państwo?
11-09-2010 14:58 
 Ocena 7 na 7
Alicja Duda (25557 punktów)
>Dlaczego Palikot nie był tak aktywny w komisji Przyjazne Państwo?
>
Ależ był. Za czasów Lecha jego pomysły były szczególnie często wetowane.
Nie zmieniał i nie proponował nowych ustaw ale usuwał idiotyzmy z istniejących. To często były jednozdaniowe poprawki do ustawy. Trochę mu się udało. Został jednak odsunięty od przewodnictwa tej komisji i trochę stracił rozpęd.
Scorp (5381 punktów)
>Warto się zapisać i wybrać tam Waszym zdaniem ?

Zobaczymy, czy warto. Na razie: należy.
-
Głąbiński (3538 punktów)
>Warto się zapisać i wybrać tam Waszym zdaniem ?
Udział w przedsięwzięciu tak niepoważnej postaci jak Palikot wskazuje na zachowanie ostrożności.

Stach M. G.
Logik (812 punktów)
ruch "apolityczny" ??? To chyba jakieś żarty ?

Kogo portal racjonalista.pl zamierzał poprzeć w trakcie ostatnich wyborów ?
(wiem, że to takie "incovenient truth" ...)


... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ...
12-09-2010 12:38 
 Ocena 4 na 4
placownik (17853 punktów)
>ruch "apolityczny" ??? To chyba jakieś żarty ?
>Kogo portal racjonalista.pl zamierzał poprzeć w trakcie ostatnich wyborów ?

   Portal? Poprzeć?

>To chyba jakieś żarty ?

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
12-09-2010 13:52 
 Ocena 2 na 2
i.czaplicka (5782 punktów)
> "incovenient truth" ...)
inconvenient

jarekland (142470 punktów)

>Już za rok 'Nowoczesna Polska' może być siłą która odcementuje po 5 latach polską scenę polityczną.
>Może nawet warto 'delegację' PSR tam wysłać ?
Uważam ze tak, w charakterze obserwatora.
Pozdrawiam
Brzostowski (7067 punktów)
Uważam, że cała dzialalność Janusza Palikota jest za przyzwoleniem i wiedzą władz PO, być może jest to zaplanowana akcja. Sądzę tak, ponieważ nie wydaje mi się aby PO akceptowała oczywisty rozłam w partii. Przecież Palikot to czołowy działacz PO, na boku tworzy sobie nową partię, a PO nie robi nic! Wg mnie dobrze wiedzą co robi i po co.

Myślę, że w wyborach może dostać jakieś 6-8%, mniej więcej tyle aby razem z PO dalej rządzić, już bez PSL lub SLD.

Tak to oceniam.
Scorp (5381 punktów)
>Przecież Palikot to czołowy działacz PO, na boku tworzy sobie nową partię, a PO nie robi nic!

A co mają robić? Są pod impasem. Jeżeli zagrają mocno, to Palikot się wyślizgnie, a jeżeli słabo, to ich przebije.

>Wg mnie dobrze wiedzą co robi i po co.

Nie tylko PO dobrze wie, co on robi, bo to jest dość oczywiste, ale pod impasem nie ma dobrej gry.
-

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365