Uważam, że cała dzialalność Janusza Palikota jest za przyzwoleniem i wiedzą władz PO, być może jest to zaplanowana akcja. Sądzę tak, ponieważ nie wydaje mi się aby PO akceptowała oczywisty rozłam w partii. Przecież Palikot to czołowy działacz PO, na boku tworzy sobie nową partię, a PO nie robi nic! Wg mnie dobrze wiedzą co robi i po co.
Myślę, że w wyborach może dostać jakieś 6-8%, mniej więcej tyle aby razem z PO dalej rządzić, już bez PSL lub SLD.
Tak to oceniam.
|