Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prośba o wsparcie dla naszych rodaków.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-09-2010 17:45nobodylikeyou (972 punktów)Prośba o wsparcie dla naszych rodaków.
0 na 2
Nie jestem pewien czy dział w którym zamieszczam ten temat jest najodpowiedniejszy dla tej inicjatywy, choć szczerze powiedziawszy nie uważam by miało to teraz jakiekolwiek większe znaczenie.

Wszystkich którym zależy na powrocie do naszej ojczyzny Polaków przymusowo wywiezionych przez władze ZSRR na wschód zapraszam do odwiedzenia poniższej witryny:

www.repatriacja.org.pl/

oraz ściągniecie do wydruku formularza do wypełnienia i wysłania na jeden z kilkudziesięciu podanych punktów zbierania podpisów.

Inicjatywa nic nie kosztuje, a i nie wymaga żadnych rejestracji, więc zapraszam tym bardziej.


Z góry dziękuje za okazaną pomoc.

Ps Do końca Akcji pozostały już tylko 3 dni.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Myflowers (2721 punktów)
>
>Wszystkich którym zależy na powrocie do naszej ojczyzny Polaków przymusowo wywiezionych przez
>władze ZSRR na wschód zapraszam do odwiedzenia poniższej witryny:
>www.repatriacja.org.pl/
>oraz ściągniecie do wydruku formularza do wypełnienia i wysłania na jeden z kilkudziesięciu
>podanych punktów zbierania podpisów.
>Inicjatywa nic nie kosztuje, a i nie wymaga żadnych rejestracji, więc zapraszam tym bardziej.
>Z góry dziękuje za okazaną pomoc.
>Ps Do końca Akcji pozostały już tylko 3 dni.
>
I chwała bogu, ze tylko 3 dni. Ludzie nie maja gdzie mieszkać po powodziach, bida aż piszczy. Może by tak jakąś akcje tutaj, na miejscu zorganizować?
Był już czas na powroty. Wielu moich znajomych powróciło po 56 roku.


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
12-09-2010 00:43 
 Ocena 1 na 3
nobodylikeyou (972 punktów)
>I chwała bogu, ze tylko 3 dni. Ludzie nie maja gdzie mieszkać po powodziach, bida aż piszczy.
Fajnie jest mówić "niet" kiedy sprawa dotyczy nieznanych - to i obojętnych nam ludzi, czyż nie?

>Może by tak jakąś akcje tutaj, na miejscu zorganizować?
Dobra myśl. Na początek zamknijmy granicę dla uchodźców wojennych, albo wyślijmy na wschód połowę niepełnosprawnych - oni też jedynie naciągają budżet państwa.

>Był już czas na powroty. Wielu moich znajomych powróciło po 56 roku.
Wyobraź sobie że nie wszyscy mieli taką możliwość, ba - nie wszyscy nawet o tym słyszeli.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365