dzisiaj mamy Światowy Dzień Nagiego Ogrodnictwa. Wspólnotowego, nagiego wyrywania chwastów, sadzenia, podlewania, słońca, plotkowania. To bliski pogłębiony naturalny kontakt z sobą, wspólnotą, z naturą, swoboda i akceptacja swojego ciała, przebywanie na słońcu aktywność fizyczna, dać sobie w tym dniu luzu i swobody jak w raju. ciekawe kto z racjonalistów by się rozebrał? a może zachowanie jest nieracjonalne? |