>patoelity codziennie za nasze pieniądze badaja co my myślimy, żeby to wykorzystać, w rządzeniu >nami, OK. >Ale czemu my nie badamy patoelit, za ich pieniądze, co one myślą, żebyśmy mogli ich wykorzystać w >rządzeniu nimi.
Ale co tu badać? Patoelity myślą wyłącznie, jak wykorzystać okrągłego. O niczym więcej nie marzą.
|