>>>Największe szanse na odkrycie życia NASA widzi w akcji sprowadzenia próbek wykrojonych ze skał Marsa na Ziemię i zbadania ich przez niezależne zespoły.<< >W Wuhan Chinole już eksperymentowali z wirusami, i to ziemskimi, do których powinniśmy już być jako tako przystosowani. Efekty widzimy na co dzień. >Grzebanie w organizmach żywych, czy nawet w stanie zamrożenia, ale pochodzącymi spoza Ziemi, uważam za coś wyjątkowo nieodpowiedzialnego. >
Wyobraź sobie stan wyjątkowy wprowadzony po wydostaniu się takiego wirusa pozaziemskiego z laboratorium 😂😂😂
Raj na ziemi dla tzw. demokracji, której samozwańczymi filarami jest wolność, prawo do demonstracji, prawo do integralności cielesnej itd, itp. Fanboye rządów czuli by się jak w niebie.
A ile pieniędzy można by oficjalnie dodrukować.
A ile koncerny farmakologiczne mogłyby kasy zarobić.
O ile prąd można by było podwyższyć ( lub ropę jeśli byłaby jeszcze dozwolona).
Miłośnicy na szybko skleconych szczepionek też byliby szczęśliwi. Win win dla całego świata.
|