Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bydgoszcz - czy istniejemy w tym mieście

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
27-01-2008 03:32Czmochowski (451 punktów)Bydgoszcz - czy istniejemy w tym mieście
Ocena -1 na 1
Szukam "racjonalistów" z Bydgoszczy. Są tu tacy???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

enfant (64444 punktów)
Sami egoistyczni, leniwi i bierni. Wiem po sobie
Czmochowski (451 punktów)
a wielu ich ?
enfant (64444 punktów)
Ja wiem tylko o sobie. Inni są zbyt leniwi, by ktokolwiek w ogóle wiedział o ich istnieniu.
Tomasz Czmochowski (451 punktów)
Teraz ja wiem o Tobie a Ty o mnie
enfant (64444 punktów)
A takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego.
Tomasz Czmochowski (451 punktów)
jtczmochowscy - mój skype, gdybyś chciał porozmawiać kiedyś
28-01-2008 19:39 
 Ocena 1 na 1
Admirabilis (524 punktów)
(zablokowany)
>A takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego.
Od trzech właśnie zaczynało całe stowarzyszenie. Jak przyszedłem na pierwsze spotkanie PSR to były raptem cztery osoby. Może powinniście spróbować zorganizować jakieś spotkanie. Jak nikt nie przyjdzie to przynajmniej pogadacie. Wiem, że Celecrin pochodzi z Bydgoszczy jednak obecnie przebywa poza granicami kraju, aczkolwiek wydaje mi się, że ucieszyłby się gdyby od czasu do czasu gdy zjeżdża do Polski, mógł wziąć udział w spotkaniu.
Pozdrawiam i powodzenia na spotkaniu.

P.S. Dajcie ogłoszenie o spotkaniu na forum PSR.

"Kiedyś z nazwiskiem moim zwiąże się wspomnienie kryzysu, jakiego nie było na ziemi, najgłębszego konfliktu sumienia, odwrócenia się od wszystkiego, w co dotąd wierzono, czego się domagano, co wielbiono. Nie jestem człowiekiem, jestem dynamitem"
Tomasz Czmochowski (451 punktów)
OOT - skąd ten cytat w Twojej stopce??
29-01-2008 00:54 
 Ocena 2 na 2
enfant (64444 punktów)
Tomasz Czmochowski (451 punktów)
dzięki
29-01-2008 14:33 
 Ocena 1 na 1
J.Szulc (5723 punktów)

A chcecie do swego grona babę?

Pozdrawiam...

To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
enfant (64444 punktów)
A jesteś leniwa, beznadziejna i niezorganizowana?
Serdecznie zapraszamy
J.Szulc (5723 punktów)

Ojej...- jak mawia jedna z moich ulubionych postaci. Zgadniesz, która?
Pewnie, że taka właśnie jestem . Nie widać?
W takim razie czuję się przynależna do zacnego grona.
Proszę o kontakt poza Forum, gdzie i kiedy, dobrze?
Oj, może się dziać

Bardzo pozdrawiam.

To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
Tomasz Czmochowski (451 punktów)
Zapraszam wszystkich chętnych - nawet baby
30-01-2008 00:49 
 Ocena 1 na 1
J.Szulc (5723 punktów)
>Zapraszam wszystkich chętnych - nawet baby

Ojej... jak fajnie...
Na poważnie, bo znowu dostanę minusa, mam nadzieje, że jakoś się zorganizujemy.
Jeszcze raz ponawiam swoją chęć pomocy w zorganizowaniu spotkania.
Nie wierzę, że jest nas tylko dwoje!
Ludzie dobrej woli i wolnej myśli - łączmy się


To, co za nami i przed nami, to drobiazg w porównaniu z tym, co tkwi w nas.
Sławek Dutkiewicz
>A takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego.
Jak mawiają: Szukajcie, a znajdziecie!
Ostatnie takie trio, czyli tercet. Chętnie dołączę do... kapeli [np. Jam session] pod warunkiem, że koledzy nie będą mnie wciągali na tzw. "członka" [PSR]. Mam alergię do wszelkich zorganizowanych [statutowo] form współdziałania ale chętnie poudzielam się... towarzysko. Dajcie znać gdzie i kiedy zamierzacie uskutecznić imprezę integracyjną, a z przyjemnością wpadnę sobie "popyszczeć" w miłym gronie. Przypuszczam, że nie trzeba w tym celu wynajmować hali "Łuczniczka", raczej zmieścimy się przy byle kawiarnianym stoliku! Tak więc... do zobaczenia!
Thorvoy (6588 punktów)
Jeśli "racjonalistów", to masz takich na ulicy Czerwonego Krzyża; nazywają się Kościołem Ewangelicznym i- biorąc pod uwagę ich sposób myślenia- są chyba z innej planety. Jeśli racjonalistów (bez cudzysłowia), to niestety nie znam z tamtych stron.
jurant (119 punktów)
>Szukam "racjonalistów" z Bydgoszczy. Są tu tacy???
Jestem prawie z Bydgoszczy. Wiocha 15 km. od. Mnie się dobrze gada na forum. Po co chcesz się spotkać?

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365