Witam! Często przeglądając forum i czytając Wasze wypowiedzi na bardzo różne tematy zastanawiam się nad jednym, co tak racjonalnie myślący ludzie jak Wy myślą o miłości, bo nie zauważyłem aby ten temat był poruszany. Napiszcie więc co sądzicie. Czy miłość to piękne, najgłębsze, nieporównywalne z żadnym innym uczucie, czy może jest to tylko złudzenie spowodowane zwiększonym wydzielaniem się jakiegoś hormonu w mózgu, po to tylko aby skłonić przedstawicieli obojga płci do spłodzenia i wychowania potomstwa aby nasz gatunek mógł przetrwać. Pozdro 4all |