Racjonalista - Strona głównaDo treści
ogień

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-11-2021 19:28okragly (21676 punktów)ogień
Ocena 1 na 1
ogień to symbol raju, ognisko zażyłego stada ludzkiego, centrum
moje pierwsze wspmnienia, babcia mnie odgania od paleniska w kuchni, żywego ognia, mówi,nie patrz bo sie posikasz
ogien był pierwszą moją fascynacją Od 2 mln lat uzywamy ognia, dziki i niepohamowany, dawał ciepło, uzywany do sporządzania posilkow i odstraszania drapiezników i do polowania (nagonka), i do wiary. Mieso upieczone w ogniu było wolne od pasożytów, wysoka temperatura umożliwila spozywanie roslin, które na surowo sa trujące, wypalane naczyń

Jako dziecko uwielbiałem patrzeć w ogień, jestem z raju, atawizm. Zapalcie świeczkę, napijcie wina (zmaterializowane słońce), przytulcie do dziewczyny, poczujecie raj
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)nudno i banalnie
>
>Jako dziecko uwielbiałem patrzeć w ogień, jestem z raju, atawizm. Zapalcie świeczkę, napijcie wina
>(zmaterializowane słońce), przytulcie do dziewczyny, poczujecie raj.

Wielce ów pański raj jest banalny i przyziemny. Wieje mocno nudą.
10-11-2021 21:05 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)Armi, ucz się od niego przynajmniej tego
Okrągły, ponieważ Arminius dzisiaj sraczki dostał i kasuje odpowiedzi twierdząc, że odpowiedź jest nie merytoryczna, a nie chcę szalbierzowi poświęcać na razie wątku, więc przepraszam...

Dowód którego się domagał przerósł jego oczekiwania.



[Załącznik]

Tutaj przykład gdzie i odpowiedź merytoryczna w innym miejscu też mu się nie podobała. Od południa tak usuwa. Nie wiem co zjadł, ale wyraźnie coś mu zaszkodziło
[Załącznik]

10-11-2021 21:09 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)Zdublowana etyka kabotyna
Zdublowana etyka cenzora. Ot jak to zacięcie walczył z cenzurą:




11-11-2021 11:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: nudno i banalnie
>>>Jako dziecko uwielbiałem patrzeć w ogień, jestem z raju, atawizm. Zapalcie świeczkę, napijcie wina (zmaterializowane słońce), przytulcie do dziewczyny, poczujecie raj.
>Wielce ów pański raj jest banalny i przyziemny. Wieje mocno nudą.
w raju bylo nudno, z nudy inowacyjnośc
dzisiaj mamy za dużo bodźców, przepalone styki?
DyktaFon (9281 punktów)Odp: ogień
>ogień to symbol raju, ognisko zażyłego stada ludzkiego, centrum
>moje pierwsze wspmnienia, babcia mnie odgania od paleniska w kuchni, żywego ognia, mówi,nie patrz bo
>sie posikasz
>ogien był pierwszą moją fascynacją Od 2 mln lat

O w mordę, to ile Ty masz lat?
11-11-2021 17:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>ogien był pierwszą moją fascynacją Od 2 mln lat
>O w mordę, to ile Ty masz lat?
dokladnie tak jak piszesz, a pożyje przynajmniej drugie tyle, dlatego mówimy o życiu wiecznym

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365