Racjonalista - Strona głównaDo treści
No wyobraźcie sobie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
01-07-2019 00:44Wenancjusz (16441 punktów)No wyobraźcie sobie
Mamy poważne ostrzeżenie. I to z ust szeroko znanej postaci.
forum.inte(*)ametr=zobacz_takze&iwa_source=
Nie będę rozwijał tematu jako że się nie znam na diabłach. Są inni mający tytuły doktorów nauk, więc mnie wyręczają.
Zdumiewa mnie niezwykle jedynie to, że człowiek oczytany ponoć, światły, wykształcony też ponoć, mając tyle lat ile ma, będący szefem swojej prywatnej
"uczelni wyższej" publicznie plecie takie androny.
Stąd i wiele wniosków mogących stąd wypływać:
-religia ze szkół publicznych winna być usunięta.
-prywatne szkoły nie wiadomo jakiego autoramentu nie powinny być dotowane przez państwo
-ten człowiek zatracił już kontakt z rzeczywistością
-uwaga dotycząca stosunku państwa do tworzenia takich tworów prywatnych "nauczających" niezgodnych z zapisami Konstytucji Państwa (par. 25) nie powinna mieć miejsca.
Mowa tu o ks. redemptoryście Rydzyku.
Bez złośliwości żadnej ale co tam nauczają w tej jego prywatnej szkole?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>... człowiek oczytany ponoć, światły, wykształcony też ponoć,...<<

I co z tego? Czyta jakieś głupoty, a kształcił się diabli wiedzą gdzie i w czym. A pracę doktorską napisał na swój temat.
Ateos (39 punktów)
(zablokowany)
A kto to jest? Ten cały Tadeusz R?
Żaden kościół w Polsce, czy w Europie nie
Przyznaje się do jego święceń.
Rydzyk, to biznesmen, który kasę wyczuł w śród naiwnych ludzi. Teraz jest kimś w rodzaju guru dla nich. On głupoty prawi, a naiwni ludzie forsę wysyłają. Wątpię w to, czy on sam wierzy w te brednie które sam opowiada.
04-07-2019 05:06 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>A kto to jest? Ten cały Tadeusz R?

Dla mnie zwyczajny oszust i hochsztapler.
GDZIE SIĘ PODZIAŁY AKCJE JAKIE MU DAROWANO NA RATOWANIE STOCZNI?
Czy się kiedykolwiek z nich wyliczył?
M I L C Z E N I E!
Bo to pewnie tajemnica wiary.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
njumobile (160 punktów)
pani Majdan pewnie nie zadowolona, że jak chce żeby o niej mówiono musi się umówić z zdjęciowcami z jakijeś gazety

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365