www.racjonalista.pl/forum.php/s,752149 : "Jednocześnie zwracam uwagę Sz. Czytelników i Moderacji na nieetyczne sposoby prowadzenia dyskusji przez użytkownika o kryptonimie Arminius, oparte na insynuacjach, konfabulacjach, pomówieniach i daleko idących przeinaczeniach, wyrażanych częstokroć w otwarcie prowokacyjnym i obraźliwym tonie względem pozostałych uczestników dyskusji."Zupełnie jakbym czytał wniosek o zablokowanie użytkowników: Drobner, szarley i wielu innych... Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu... |