Racjonalista - Strona głównaDo treści
bardziej smierć niosący od cowida jest ...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
01-12-2021 12:37okragly (21676 punktów)bardziej smierć niosący od cowida jest ...
Ocena -2 na 2
gorszy od cowida jest liberalizm z naszymi arcybiskupami balcerowiczami i pozostałymi biskupami tuskami
my racjonaliści (liberałowie?) wymieramy
i kto jest mądrzejszy?
po efektach ich poznacie
nas nie będzie, oni będą trwać wiecznie np Amisze 7 dzieci na kobietę, Żydzi 7 (obydwie społeczności są bardzo bogate)
na bardzo bogatej Ukrainie, gdzie doradzał nasz arcybiskup liberalizmu, balcerowicz mają depopulacje, jak podczas wielkiego głodu, u nas podobnie, balcerowicz wróc, chcemy wymrzeć, jesteśmy męczennikiem narodów, musimy cierpiec

bóg liberałów zwany Wolny Rynek w 3 osobach- indywidualizm, wolność, własność- to śmierć
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

hanging_bishop (1112 punktów)
Ja pie***le...
Duch Prawdy (14787 punktów)
>indywidualizm, wolność, własność- to śmierć
"Par­tia - to ręka mi­lio­no­pal­ca,
w jed­ną miaż­dżą­cą pięść za­ci­śnię­ta.
Jed­nost­ka - ze­rem, jed­nost­ka - bzdu­rą,
...
Par­tia i Le­nin - bliź­nię­ta-bra­cia -
kogo bar­dziej mat­ka-hi­sto­ria ceni?
Mó­wi­my - Le­nin, a w do­my­śle - par­tia,
mó­wi­my - par­tia, a w do­my­śle - Le­nin."

Mówimy - Lenin, a w domyśle - Prezes.
Mówimy - Prezes, a w domyśle - okragly.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
02-12-2021 15:43 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>indywidualizm, wolność, własność- to śmierć
>Jed­nost­ka - ze­rem, jed­nost­ka - bzdu­rą,
na swiecie żyje/ zyło 23 000 000 000 ludzi, podaj choc jeden przykład ze urodzony i wychowywany sam z siebie, jak kijanka lub przez wilki, małpy, samo z siebie nauczylo sie mówić, pisać, matematyki
w USA po 2wś było wiele sierot, były nakarmione, miały ciepło, sucho, mimo to umierały, dopiero jak zatrudnili Meksykanki (brały na ręce, tuliły) nie było śmierci Indywidualizm, wolność to śmierć

indywidualizm to smierć, demografowie mówia że w 2100r będzie nas 10 mln, w z2200 1mln. Wymieramy

w raju rodziły sie dzieci bo byla wspólnota (do wychowania dziecka potrzeba całej wsi, indywidualnie to można sie podrapać, choc też nie zawsze, trzeba poprosić kogoś)

>Mówimy - Lenin, a w domyśle - Prezes.
>Mówimy - Prezes, a w domyśle - okragly.
nie lubię hierarchii od urodzenia i jej nie stosuję np papieża JP2 zapytałbym, proszę pana, co zrobic by odzyskac raj? a my całowaliśmy go w dłoń (jak patoelity zryły nam berety), moja babcia matka 6 dzieci, młodego proboszcza calowala w dłon
wstańmy z kolan, ale nie indywidualnie (jest niemożliwe) ale solidarnie

patoelity sie tego boja dlatego propagują antysolidarność (indywidualizm)
06-12-2021 06:29 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>papieża JP2 zapytałbym, proszę pana, co zrobic by odzyskac raj?
Dlaczego zapytałbyś jego, przecież to katolik był, a nie wolny umysł, wiadomo co by ci odpowiedział.
>moja babcia matka 6 dzieci, młodego proboszcza calowala w dłon
To oficjalnie, a na zapleczu...
>wstańmy z kolan, ale nie indywidualnie (jest niemożliwe) ale solidarnie
Solidarnie wyszliśmy z PRL, gdzie dyrektor miał 3 razy więcej niż pracownik i weszliśmy do RP, w której prezes rady nadzorczej ma 100 razy więcej... Patoelity zamydliły ludziom oczy pustym hasłem; "Nie ma wolności bez solidarności".

Nie ma miłości bez solidarności. SM


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
06-12-2021 10:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>papieża JP2 zapytałbym, proszę pana, co zrobic by odzyskac raj?
>Dlaczego zapytałbyś jego,
a kogo pytać o raju?

>przecież to katolik,
niechby odpowiedział jako katolik
>a nie wolny umysł,
nikt z nas nie jest wolny, wierze w determinizm, wszystko zdeterminizowane (katolicy powiedza wola Boga, z nia się zawsze zgadzac trzeba)

>wiadomo co by ci odpowiedział.
byliśmy względem niego na klęczkach, baliśmy sie pytac

>>moja babcia matka 6 dzieci, młodego proboszcza calowala w dłon
>To oficjalnie, a na zapleczu...
napawali sie ważnością, EGO rosło Dla niego chędożenie sie z chłopka byloby upadkiem

>>wstańmy z kolan, ale nie indywidualnie (jest niemożliwe) ale solidarnie
>Solidarnie wyszliśmy z PRL, gdzie dyrektor miał 3 razy więcej niż pracownik
często dyrektor mial tyle samo co wysoko kwalifikowany pracownik fizyczny

>weszliśmy do RP, w której prezes rady nadzorczej ma 100 razy więcej...
W raju byśmy takiego zawstydzili, by się zaczerwienił i obiecał poprawe, ale naszym bogiem jest balcerowicz, w 3 osobach Indywidualizm, Wolnośc, Wlasność (liberalizm)- on sie nie czerwieni

>Patoelity zamydliły ludziom oczy pustym hasłem; "Nie ma wolności bez solidarności".
jakie prawdziwe hasło a jak zbeszczeszczone, tysiące pod mostem, miliony bezrobotnych, czy na placy minimalnej (3zł/h) i kulczyk, 1 000 000 zł/godzine pracy

>Nie ma miłości bez solidarności. SM
tak, ale patoelity dzielą, dzielą, jak podzielą, rządzą,
06-12-2021 14:05 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>papieża JP2 zapytałbym, proszę pana, co zrobic by odzyskac raj?
>>Dlaczego zapytałbyś jego,
>a kogo pytać o raju?
Mnie.
>>Patoelity zamydliły ludziom oczy pustym hasłem; "Nie ma wolności bez solidarności".
>jakie prawdziwe hasło
A co w nim prawdziwego, człowiek sam decyduje czy jest wolny, czy niewolnik, nawet w więzieniu możesz być wolny, chociaż fizycznie uwięziony - Nawalny, Mandela, Wałęsa...
>>Nie ma miłości bez solidarności. SM
>tak, ale patoelity dzielą, dzielą, jak podzielą, rządzą,
Dlatego trzeba je zastąpić elitami.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
06-12-2021 19:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>papieża JP2 zapytałbym, proszę pana, co zrobic by odzyskac raj?
>>>Dlaczego zapytałbyś jego,
>>a kogo pytać o raju?
>Mnie.
jp2 to główna ulica w każdej miejscowośći, jego imienia dziesiątki szpitali, szkół, co miesiąc akademia ku jego czci
jesteś tak samo ważny/słuchany jak ja

>>>Patoelity zamydliły ludziom oczy pustym hasłem; "Nie ma wolności bez solidarności".
>>jakie prawdziwe hasło
>A co w nim prawdziwego, człowiek sam decyduje czy jest wolny, czy niewolnik, nawet w więzieniu możesz być wolny, chociaż fizycznie uwięziony - Nawalny, Mandela, Wałęsa...
samotnie jesteś nikim (Nawalny, Mandela, Wałęsa... to nie oni a sily ich wspierające)

>>>Nie ma miłości bez solidarności. SM
>>tak, ale patoelity dzielą, dzielą, jak podzielą, rządzą,
>Dlatego trzeba je zastąpić elitami.
natura ludzka jest niezmienna
w raju byśmy np zawstydzili takiego, by się zrobił czerwony
a my? co możemy?
patoelity wynikaja z istoty demokracji
moim kolegą był prawy człowiek (znacznie bardziej niż ja, wkurwiał mnie ta swoja swietoszkowatością, należał do ... katolickiej) został prezydentem ogromnego miasta, stał sie patoelitą np nachapal sie przy reprywatyzacji
to nie jego wina, taki mamy system
każdego zdeprawuje
może teraz za PiS jest lepiej
06-12-2021 22:25 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>a kogo pytać o raju?
>>Mnie.
> jp2 to główna ulica w każdej miejscowośći, jego imienia dziesiątki szpitali, szkół, co miesiąc akademia ku jego czci, jesteś tak samo ważny/słuchany jak ja
Po co się mnie pytasz kogo pytać, skoro wiesz lepiej? ...
Katowice kiedyś nazywały się Stalinogród...

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365