Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prezydent powinien przeprosić

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
27-10-2010 20:29zachaj (5239 punktów)Prezydent powinien przeprosić
Ocena 7 na 7
Powinien przeprosić za przeniesienie krzyża , za katastrofę , za wyjaśnienie katastrofy , za to , że jest poza kościołem , za deptanie i opluwanie staruszek , za śmierć skopanego człowieka pod krzyżem , za mord polityczny i za nienawiść w polityce , za Palikota , za "watahę" , za nieszczerość , za to , że jest kumplem Tuska i za to , że jest w PO.

Z serii "Świat według PREZESA"

Ps. Dodałbym jeszcze ciągle pomijane i zapomniane spanie na inauguracji kościelnej swojej prezydentury. Trochę się nazbierało przez pół roku , a taki przykładny z niego katolik...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafal Kaminski (128 punktów)
> Powinien przeprosić za przeniesienie krzyża , za katastrofę , za wyjaśnienie katastrofy , za to ,
>że jest poza kościołem , za deptanie i opluwanie staruszek , za śmierć skopanego człowieka pod
>krzyżem , za mord polityczny i za nienawiść w polityce , za Palikota , za "watahę" , za nieszczerość
>, za to , że jest kumplem Tuska i za to , że jest w PO.

Prezydent jest prezydentem wszystkich polaków 30% PIS-u nadaje temu sarkazmowi poważny ton. Niby żart, a w sumie Komorowski powinien tak zrobić, mądry ustępuje głupszemu...
28-10-2010 10:04 
 Ocena 1 na 1
Guzik (2020 punktów)
>Prezydent jest prezydentem wszystkich polaków 30% PIS-u nadaje temu sarkazmowi poważny ton. Niby żart, a w sumie Komorowski powinien tak zrobić, mądry ustępuje głupszemu...

Kwaśniewski, wtedy jeszcze nie prezydent, przepraszał za całą swą formację, pomimo, że w epoce stalinowskiej się dopiero urodził i nie miał z nią wiele wspólnego. Czy mu te przeprosiny wyszły na dobre? Z jednej strony tak. Jego konsolidacja została chyba doceniona i został Prezydentem na dziesięć lat. Natomiast lewicy to na dobre nie wyszło. Przeprasza za nią, to chyba wie co robi. Pewnie jest winna. Podobnie może być teraz. Komorowski może zyskać , jego formacja, nie.
Bezdomny (621 punktów)
I za to ze wygrał wybory! Za to przede wszystkim bo tym najbardziej komuś podpadł...
Rafal Kaminski (128 punktów)
Obserwuję z boku wydarzenia w Polsce. Już dawno temu przestałem czytać doniesienia z najpopularniejszych Polskich portali. To zabawne jak inne nacje komentują wydarzenia w Polsce- jak np. moreover.com lub polandian.com, nabierając dystansu czytam i rozumiem jak wielkim zaściankiem jest Polska niestety... Jako racjonaliści otwórzcie się na świat, odkryjecie siebie w nowym świetle...
zachaj (5239 punktów)
Kilka lat sam byłem za granicą , więc mam pewien dystans do tychże polskich nowinek. Często czytam zagraniczną prasę i wiem jak widzi nas Świat. Lubię jak angielskie gazety chłodno relacjonują wydarzenia w Polsce , można wiele się dowiedzieć.
28-10-2010 18:39 
 Ocena 1 na 1
martinh (6 punktów)

Pozdrawiam
Zachowanie sie w obecnych czasach naszych plityköw daje negatywny sygnal dla spoleczenstwa i jest nastepstwem zdziczenia i brakiem poszanowania dla drugiego czlowieka , nie nalezy sie dziwic ze obecna sytuacja moralna polaköw idzie na dno szamba.
Jesli jeden drugiemu do kopie mocniej to jest OK :
Dzisiejszy dzien byl ukoronowniem nienawisci pomiedzy partiami , pochowano czlowieka ktöry zostal zamordowany bo byl z innej parti.
Nic by sie nie stalo jesli by przeprosil prezadent za swoje zachowani , przyklad by przyszedl z samej göry


zachaj (5239 punktów)
Tymczasem w Rosji...

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> a taki przykładny z niego katolik...
No niestety! Będzie skakał tak jak mu Tusk i biskupi każą. Obawiam się, obym się myliła, że będzie to żaden prezydent. Bez , tak zwanych, jaj. A ja tak pragnę prezydenta z jajami!

Czasami diabeł mnie kusi, aby uwierzyć w Boga.
Slayerized (691 punktów)
>Z serii "Świat według PREZESA"

A jak już to zrobi, to na kolanach do Częstochowy niech na pielgrzymkę idzie, ale wcześniej nich odda stanowisko prezydenta PREZESOWI w ramach pokuty.

Podsumowując: Już wkrótce Latający Cyrk Monty Pythona będzie uważany za serial dokumentalny o Polsce.
30-10-2010 18:26 
 Ocena 1 na 1
Bezdomny (621 punktów)
> odda stanowisko prezydenta PREZESOWI

Stanowisko nieuczciwie zawłaszczone trzeba dodać. Każdy prawdziwy Polak i Katolik wie, że ta posada należy do rodziny kaczyńskich.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365