 |
Prezydent powinien przeprosić Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-10-2010 20:29 | zachaj (5239 punktów) | Prezydent powinien przeprosić
7 na 7 | Powinien przeprosić za przeniesienie krzyża , za katastrofę , za wyjaśnienie katastrofy , za to , że jest poza kościołem , za deptanie i opluwanie staruszek , za śmierć skopanego człowieka pod krzyżem , za mord polityczny i za nienawiść w polityce , za Palikota , za "watahę" , za nieszczerość , za to , że jest kumplem Tuska i za to , że jest w PO.
Z serii "Świat według PREZESA"
Ps. Dodałbym jeszcze ciągle pomijane i zapomniane spanie na inauguracji kościelnej swojej prezydentury. Trochę się nazbierało przez pół roku , a taki przykładny z niego katolik... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Rafal Kaminski (128 punktów) | > Powinien przeprosić za przeniesienie krzyża , za katastrofę , za wyjaśnienie katastrofy , za to , >że jest poza kościołem , za deptanie i opluwanie staruszek , za śmierć skopanego człowieka pod >krzyżem , za mord polityczny i za nienawiść w polityce , za Palikota , za "watahę" , za nieszczerość >, za to , że jest kumplem Tuska i za to , że jest w PO.
Prezydent jest prezydentem wszystkich polaków 30% PIS-u nadaje temu sarkazmowi poważny ton. Niby żart, a w sumie Komorowski powinien tak zrobić, mądry ustępuje głupszemu...
|
|
 | 1 na 1 | Guzik (2020 punktów) | >Prezydent jest prezydentem wszystkich polaków 30% PIS-u nadaje temu sarkazmowi poważny ton. Niby żart, a w sumie Komorowski powinien tak zrobić, mądry ustępuje głupszemu...
Kwaśniewski, wtedy jeszcze nie prezydent, przepraszał za całą swą formację, pomimo, że w epoce stalinowskiej się dopiero urodził i nie miał z nią wiele wspólnego. Czy mu te przeprosiny wyszły na dobre? Z jednej strony tak. Jego konsolidacja została chyba doceniona i został Prezydentem na dziesięć lat. Natomiast lewicy to na dobre nie wyszło. Przeprasza za nią, to chyba wie co robi. Pewnie jest winna. Podobnie może być teraz. Komorowski może zyskać , jego formacja, nie.
|
|
7 na 7 | Bezdomny (621 punktów) | I za to ze wygrał wybory! Za to przede wszystkim bo tym najbardziej komuś podpadł...
|
|
1 na 1 | Rafal Kaminski (128 punktów) | Obserwuję z boku wydarzenia w Polsce. Już dawno temu przestałem czytać doniesienia z najpopularniejszych Polskich portali. To zabawne jak inne nacje komentują wydarzenia w Polsce- jak np. moreover.com lub polandian.com, nabierając dystansu czytam i rozumiem jak wielkim zaściankiem jest Polska niestety... Jako racjonaliści otwórzcie się na świat, odkryjecie siebie w nowym świetle...
|
|
 | | zachaj (5239 punktów) | Kilka lat sam byłem za granicą , więc mam pewien dystans do tychże polskich nowinek. Często czytam zagraniczną prasę i wiem jak widzi nas Świat. Lubię jak angielskie gazety chłodno relacjonują wydarzenia w Polsce , można wiele się dowiedzieć.
|
|
|  | 1 na 1 | martinh (6 punktów) |
Pozdrawiam  Zachowanie sie w obecnych czasach naszych plityköw daje negatywny sygnal dla spoleczenstwa i jest nastepstwem zdziczenia i brakiem poszanowania dla drugiego czlowieka , nie nalezy sie dziwic ze obecna sytuacja moralna polaköw idzie na dno szamba. Jesli jeden drugiemu do kopie mocniej to jest OK : Dzisiejszy dzien byl ukoronowniem nienawisci pomiedzy partiami , pochowano czlowieka ktöry zostal zamordowany bo byl z innej parti. Nic by sie nie stalo jesli by przeprosil prezadent za swoje zachowani , przyklad by przyszedl z samej göry
|
|
1 na 1 | zachaj (5239 punktów) | Tymczasem w Rosji...
|
|
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | > a taki przykładny z niego katolik... No niestety! Będzie skakał tak jak mu Tusk i biskupi każą. Obawiam się, obym się myliła, że będzie to żaden prezydent. Bez , tak zwanych, jaj. A ja tak pragnę prezydenta z jajami!
Czasami diabeł mnie kusi, aby uwierzyć w Boga.
|
|
1 na 1 | Slayerized (691 punktów) | >Z serii "Świat według PREZESA"
A jak już to zrobi, to na kolanach do Częstochowy niech na pielgrzymkę idzie, ale wcześniej nich odda stanowisko prezydenta PREZESOWI w ramach pokuty.
Podsumowując: Już wkrótce Latający Cyrk Monty Pythona będzie uważany za serial dokumentalny o Polsce.
|
|
 | 1 na 1 | Bezdomny (621 punktów) | > odda stanowisko prezydenta PREZESOWI
Stanowisko nieuczciwie zawłaszczone trzeba dodać. Każdy prawdziwy Polak i Katolik wie, że ta posada należy do rodziny kaczyńskich.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|