W najnowszym wpisie na blogu JP optymistycznie patrzy w przyszłość i zapowiada spotkania w kolejnych miastach, czy obraża ? Moim zdaniem nie. Rozbawiły mnie rano te połączenia nazwisk znanych polskich posłów  Czy potrafilibyście przytoczyć jakąś wypowiedź/wpis Palikota w której naprawdę waszym zdaniem przegiął lub był agresywny ? Z przegięciami się zgodzę ale agresywnego Palikota nijak nie mogę sobie przypomnieć - jak dla mnie jest częściej inteligentnie zabawny ; ) PS> 4.6 % dla Ruchu Poparcia (RP) w jednym z sondaży, na tym etapie, pozytywnie zaskakuje - pamiętajmy, że ciągle chodzi o kredyt zaufania (a nie realny głos) dla czegoś co jeszcze nawet formalnie nie istnieje/nie ma struktur i pełnego programu ! link: palikot.bl(*)oczesna-Polska,2,ID416602116,n |