Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak leczyć skutecznie narkomanów, uzależnionych?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
25-07-2019 16:21again fall (102 punktów)
(zablokowany)
Jak leczyć skutecznie narkomanów, uzależnionych?
Ocena 1 na 1
Jak nie odczuwać zejść zgonów głowi się cały świat, róż. Są dwa
- bronić się przed głupotą świata którą powoduje zejścia
- nie palić
- Nie pić
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Nie znam nikogo, kto głowiłby się nad tym. To bardzo niszowe zainteresowania.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
25-07-2019 17:22 
 Ocena 2 na 2
again fall (102 punktów)
(zablokowany)
>    Nie znam nikogo, kto głowiłby się nad tym. To bardzo niszowe zainteresowania.

Zainteresowania to dobre określenie. Według mnie nie ma nic w tym złego, jeżeli nie są dysfunkcyjne.
25-07-2019 21:24 
 Ocena 2 na 2
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>Zainteresowania to dobre określenie. Według mnie nie ma nic w tym złego, jeżeli nie są dysfunkcyjne.

   Pomaganie ludziom to specyficzne hobby. Podobno piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami. Spotkałem ostatnio kolegę, który relacjonował, jak spotkał na ulicy mężczyznę wyglądającego na potrzebującego pomocy. Kolega o nic go nie zapytał, mężczyzna o nic go nie poprosił. W życiu bywają gorsze nieporozumienia.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Rafał Poniecki (7132 punktów)
Przy coraz większym przeludnieniu Ziemi może po prostu nie opłaca się leczenie tych ćpunów? Czy jest z nich jakikolwiek pożytek dla kogokolwiek?
Jeśli już rozważać jakąś akcję, to raczej przyjrzeć się temu, co należy zrobić, albo czego nie należy robić, żeby ludzie, przede wszystkim młodzi, nie mieli powodów do ucieczki w narkomanię.
25-07-2019 17:51 
 Ocena 1 na 1
again fall (102 punktów)
(zablokowany)
>Przy coraz większym przeludnieniu Ziemi może po prostu nie opłaca się leczenie tych ćpunów? Czy jest z nich jakikolwiek pożytek dla kogokolwiek?
>Jeśli już rozważać jakąś akcję, to raczej przyjrzeć się temu, co należy zrobić, albo czego nie należy robić, żeby ludzie, przede wszystkim młodzi, nie mieli powodów do ucieczki w narkomanię.

Ćpun nie chce się leczyć. To jest droga jak hemp gru. Wierze w przypowieść o synu marnotrawnym.
25-07-2019 19:55 
 Ocena 1 na 1
Wera (1540 punktów)
>Przy coraz większym przeludnieniu Ziemi może po prostu nie opłaca się leczenie tych ćpunów? Czy jest z nich jakikolwiek pożytek dla kogokolwiek?
>Jeśli już rozważać jakąś akcję, to raczej przyjrzeć się temu, co należy zrobić, albo czego nie należy robić, żeby ludzie, przede wszystkim młodzi, nie mieli powodów do ucieczki w narkomanię.
>
Może inaczej byś na to patrzył, gdyby ktoś z twojej najbliższej rodziny miał problem z uzależnieniami.
25-07-2019 20:05 
 Ocena 1 na 1
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Może inaczej byś na to patrzył, gdyby ktoś z twojej najbliższej rodziny miał problem z uzależnieniami.<<
Zgadza się, dlatego pozostawmy ten problem tym narkomanom i ich rodzinom i nie marnotrawmy na to publicznych pieniędzy.
Gorilla (1205 punktów)

>Zgadza się, dlatego pozostawmy ten problem tym narkomanom i ich rodzinom i nie marnotrawmy na to publicznych pieniędzy.

A może nie tylko wobec narkomanii nie stosować powszechnej podatkowej grabieży?
26-07-2019 08:58 
 Ocena 1 na 1
again fall (102 punktów)
(zablokowany)
>>Zgadza się, dlatego pozostawmy ten problem tym narkomanom i ich rodzinom i nie marnotrawmy na to publicznych pieniędzy.
>A może nie tylko wobec narkomanii nie stosować powszechnej podatkowej grabieży?

on ma trochę rację. drogowcy mają fan. więc dlaczego mieliby przestać?
Wenancjusz (16441 punktów)
>Jak nie odczuwać zejść zgonów głowi się cały świat, róż. Są dwa
>- bronić się przed głupotą świata którą powoduje zejścia
>- nie palić
>- Nie pić

Zapomniałeś. I nie p...lić. Trzy razy "P".


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
25-07-2019 22:06 
 Ocena 1 na 1
again fall (102 punktów)
(zablokowany)
>>Jak nie odczuwać zejść zgonów głowi się cały świat, róż. Są dwa
>>- bronić się przed głupotą świata którą powoduje zejścia
>>- nie palić
>>- Nie pić
>Zapomniałeś. I nie p...lić. Trzy razy "P".

To niestety jest tylko nieosiągalny marzeniem.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365