Nazywam się ... a to bez znaczenia
Od małego uwielbiałem dostawać w ryja. Na mecz do Chorzowa jeździłem zawsze koszulce z herbem Sosnowca, w Gorzowie publicznie nosiłem szalik Falubazu, kupiłem nawet biały kaptur K-K-K i poszedłem na zebranie Czarnych Panter
Nie lubię przechodzić na czerwonym, ale kiedy widzę policjanta i mam okazję zapłacić mandat, to nie omieszkam skorzystać z okazji
Chciałem mieć dom. Wybrałem działkę kierując się dwoma kryteriami : wartością i ceną wartość musiała być jak najmniejsza, więc wybrałem działkę w miejscu bez prawa zabudowy, ale przekonałem sprzedawcę, żeby policzył za 7 arów 350 000 złotych
Nie miałem takiej kasy, więc poszukałem kredytu Im więcej tym lepiej, wreszcie znalazłem Urvisa z odsetkami 897% To było super
Pojechałem zobaczyć działkę, ale znudziło mnie i po kwadransie pojechałem do rejenta podpisać umowę. Od razu przestałem płacić raty, napawając się przyrastającym stanem zadłużenia. Przecież tego uczyli na ekonomicznym uniwersytecie: "im więcej tym lepiej" Kiedy dług urósł jak drożdżowe ciasto uznałem, że nie będę sprzedawał ziemi, przecież ją zlicytują. Za ile? nie obchodzi mnie
Licytator przysłał pismo, ale ja się ukryłem w Berlinie. Nie wiem za ile sprzedano działkę, na wszelki wypadek spłaciłem 100 000 złotych i niech się bujają
Z czegoś żyć trzeba. Postanowiłem znaleźć pracę. najlepiej na czarno, żeby móc oszczędzić mojemu pracodawcy kosztów ubezpieczenia. Szukałem kilka tygodni, aż w końcu znalazłem przez forum bdsm.de pracę na łańcuchu z zakazem widywania rodziny w oparach cyjanowodoru
Zamieszkałem w piwnicy bez okien, ale niestety zmuszono mnie do przeprowadzki do luksusowego mieszkania z powodu dzieci. Płat zapłaciła Gemeinde i jeszcze na chama wsadzili Kindergeld, ale zemściłem się na tych złych kapitalistach i jak żona dziecku kupiła bułkę to ją dziecku zabrałem i zeżarłem i publicznie się tym chwalę.
Moi koledzy kupili sobie maseczki rękawice, ale ja inhalowałem się toksynami i z radością patrzyłem na bąble oparzeń na dłoniach
Po godzinach robiłem fuchy i nawet kręciłem filmiki jak rozwalam mur pyrlikiem w kłębach pyłu bez maseczki. A nich się pylica moja kochana rozwija, będzie na co narzekać Wdała się astma? Cudoooownie to lepsze od orgazmu
Przydałby się telefon. Kupiłem w abonamencie 2000 ojrów za rozmowę! Super!!! Wezwali mnie do sądu, znów okazja dostać w dupę, nie poszedłem i teraz mogę publicznie żalić się że sąd mnie zasztrofował
Do autobusu też wsiadam bez biletu, a na wakacje jadę cierpieć...
Uwielbiam srać w gacie i publicznie to obnosić Lubię też kiedy w ktoś mi wbija pinezki w jaja Kiedy nazywają mnie psim chujem, mam orgazm, bo nim jestem Kiedy moja żona przynosi z dumą zarobione na Hbf 50 euro cieszę się że miała seks
A kiedy widzę, jak ktoś się wścieka, bo przekręcam jego nazwisko to zawiszczę że ma nazwisko po ojcu a nie jak ja po mężu matki a potem walę konia
Nazywam się Krystian Hamerlik - Konopka |