Racjonalista - Strona głównaDo treści
Delegalizacja Islamu - czas najwyższy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-12-2017 17:16MaxGolonko2 (438 punktów)Delegalizacja Islamu - czas najwyższy
Ocena 1 na 1
Prymitywna religia to głupota i zło jeszcze większe.
W Islamie córka jest towarem (niewolnicą seksualną) w gestii ojca, a potem męża (zaakceptowanego przez ojca).
Jak samodzielnie wybiera partnera to może albo musi zostać zabita.
Na przykład spalona żywcem, jak w tym przypadku.
Tylko mało inteligentni lub niedoinformowani ludzie (nie czytający ani fragmentu ksiąg Islamu) nie są za natychmiastową delegalizacją Islamu w Europie!

Polityków trochę rozumiem. Młody polityk boi się o swoje życie.
Szkoda, że nie mamy w UE odważnego polityka na miarę Tadeusza Mazowieckiego, który załatwiłby zapewne delegalizację Islamu w Polsce!


www.thenew(*)ying-dalit-man-karnataka-63175
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
Myślę, że gdyby istniało życie pozagrobowe, T.M. właśnie wykonałby obrót...

PS A delegalizacja to oddzielny problem. Myślę, że mocarstwa dobrze wiedzą,
kto i gdzie trzęsie tym interesem. A radykalizmy same się jakoś w końcu
wygładzą.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Prymitywna religia to głupota i zło jeszcze większe.
>W Islamie córka jest towarem...
Ale gdyby spróbować zalegalizować NOWĄ religię o identycznych założeniach, to by wniosek przepadł choćby z powodu niezgodności z prawem.

I gdyby nawet podjąć próbę zarejestrowania takiego związku wyznaniowego tylko po to, żeby jego odrzucenie stanowiło stosowny do delegalizacji islamu precedens, to i tak islam by się jakimś cudem ostał.

Bo nie po to władza ma władzę, żeby wysługiwać się jakiejś logice czy zdrowemu rozsądkowi.

Cza być oszczędnym.
Rova (234 punktów)
Wiesz - są takie ustępy w biblii, które są równie chore a jakoś większość katolików w Polsce ich nie stosuje (Być może ze względu na nauki Chrystusa, na które położony jest nacisk). Problemem z islamem są tak naprawdę państwa islamskie, które na to pozwalają i traktują sprawę religii bardzo poważnie bo nie przeszły przez takie przemiany jak kraje europejskie. Mamy prawa, które zabraniają barbarzyństwa a niektóre kraje islamskie ich nie mają lub nie są one egzekwowane. Delegalizacja islamu raczej nie nastąpi bo nie jest to korzystne i tak właściwie potrzebne w Polsce bo u nas mamy prawo i barbarzyńskie zachowania będą karane więzieniem. Gorzej z państwami, w których populacja muzułmanów jest duża i nie stosuje się ta populacja do prawa. Czy muzułmanin będzie respektował prawo białego katolika? Czy historycznie i religijnie będzie się utożsamiał z państwem, w którym żyje? Jeśli ekipa, która sprawuje rządy będzie odpowiednio sprytna i wykona właściwe działania - to tak. Kraje otwarte, które przyjmują wszystkich jak leci i pozwalają im zostać same sobie szkodzą jeśli nie mają właściwych mechanizmów zachowania spójności narodowej i kulturowej. Choć co jest "szkodą" a co planem trudno powiedzieć, bo równie dobrze ktoś może dążyć do takich problemów by coś na tym zyskać. To właśnie w czasach kryzysu ludzie zgadzają się na rzeczy, na które nie zgodziliby się normalnie.
Berrul (16 punktów)
>Prymitywna religia to głupota i zło jeszcze większe.
>W Islamie córka jest towarem (niewolnicą seksualną) w gestii ojca, a potem męża (zaakceptowanego
>przez ojca).
>Jak samodzielnie wybiera partnera to może albo musi zostać zabita.
>Na przykład spalona żywcem, jak w tym przypadku.
>Tylko mało inteligentni lub niedoinformowani ludzie (nie czytający ani fragmentu ksiąg Islamu) nie
>są za natychmiastową delegalizacją Islamu w Europie!
>Polityków trochę rozumiem. Młody polityk boi się o swoje życie.
>Szkoda, że nie mamy w UE odważnego polityka na miarę Tadeusza Mazowieckiego, który załatwiłby
>zapewne delegalizację Islamu w Polsce!
>www.thenew(*)ying-dalit-man-karnataka-63175

Nie żebym bronił Islamu, absolutnie, lecz i wiara chrześcijańska zapisała na kartach historii pewne mało chwalebne epizody w swych dziejach

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365